Prezent dla nastolatka

Myślicie, że nastolatka nie da się już niczym zaskoczyć? Już od kilku lat stawiacie na „ustalony z dzieckiem podarunek”? Polecam w tym roku zmianę taktyki i podarowanie prezentu na Dzień Dziecka, który dostarczy wrażeń i tematów do rozmów z kolegami na kilka tygodni. Niech to będzie coś, co pokaże, że macie wyobraźnię i…też potraficie się bawić.

Co to może być? Przedstawiam kilka pomysłów na absolutnie wyjątkowy prezent z ładunkiem endorfin i adrenaliny w gratisie 😉

  1. Ruch, pot, wyzwania i endorfiny w parku trampolin

Jeśli Wasz nastolatek lubi aktywnie spędzać czas zabierzcie go Parku trampolin. Takie miejsce to ogromna hala, w której znajdują się dziesiątki trampolin i przeszkód. W Warszawie na przykład polecamy Hangar 646 na Gocławiu ( poznaj to miejsce zaglądając TUTAJ) lub na Mokotowie ( zobacz, jakie atrakcje czekają na Was w tym miejscu TUTAJ). Wyskaczecie się w tych miejscach do upadłego, wyciśniecie z siebie mnóstwo potu, rozładujecie codzienne napięcia. A jak się już wyskaczecie to będziecie mogli na przykład zagrać na trampolinowym boisku do kosza, albo popisać się na poduszce do akrobacji.

Jump Park w Krakowie. Teraz trwa promocja wejściówek, którą możesz sprawdzić TUTAJ. Tego typu obiekty znajdziecie również w Lublinie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Wrocławiu, Poznaniu.  

2. Tajemnice, zagadki, elementy grozy, czyli wizyta w escape room

To propozycja dla miłośników kombinowania. Dajcie się całą rodziną zamknąć w Escape Room i wspólnie poszukajcie z niego wyjścia…. Chcecie zupełnie zaskoczyć nastoletnie dziecko – zaproście do zabawy też dziadków i przyjaciół dziecka. Albo umówicie się w dwie zaprzyjaźnione rodziny. Chyba w każdym większym mieście są już takie pokoje. Bilety do nich może nie są tanie, ale teraz można kupić je z dużymi zniżkami.

KLIKNIJ i zobacz te pokoje zagadek, które oferują obniżone ceny w Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie lub w innych miastach.

3. Śmiech, motyle w brzuchu, adrenalina, zabawa w Energylandii

Zwykły park rozrywki dla nastolatka nie jest wielka atrakcją. Ten jednak nią będzie… i to nie tylko dla Twojego dziecka. W tutejszej strefie ekstremalnej zmierzycie się razem ze strachem i radością w niemal tym samym czasie. Tutaj są najwspanialsze w Polsce Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g! Twoje nastoletnie dziecko na pewno nie będzie się nudziło 🙂 Kliknij chcesz dowiedzieć się więcej o ENERGYLANDII. Możesz kupić bilet, który zostanie wykorzystany w sezonie – zima nie jest problemem.

4. WODNE SZALEŃSTWA, ZJEŻDŻALNIE I REKINY W JEDNYM MIEJSCU

Nawet jeśli to daleko to warto wybrać się na wspólną wycieczkę do Aquaparku Reda. Tutaj znajdziecie absolutnie fenomenalną zjeżdżalnię Shark Slide. Dzięki niej podczas 60-cio metrowego zjazdu odwiedzacie rajskie akwarium, w którym pływają rekiny. Kąpiel w takiej niewielkiej odległości od nich na każdym robi wrażenie. Podobnie jak dostępna w tym parku pionowa zjeżdżalnia Ultra Speed.  Takiego wyjazdu i Dnia Dziecka nie zapomni żaden nastolatek… Przeczytaj więcej o atrakcjach Aquaparku Reda. 

5.  Wyścig w górę na ściance wspinaczkowej

To stosunkowo bezpieczna i niedroga rozrywka, a jednocześnie przeżycie dość ekstremalne. Czas dla ciała i dla ducha. Wyzwanie dla ambicji i dla mięśni. Tylko… no właśnie – dla czyich bardziej? Kto z Was będzie miał większe trudności z wyjściem z parterowego poziomu bezpieczeństwa? Kto z Was pierwszy ruszy w kierunku gwiazd? Wizyta w tym miejscu to ekscytująca przygoda również dla rodziców.

Kupując bilet na ściankę można teraz sporo zaoszczędzić. Kliknij na wybrane miasto i zobacz promocje w Warszawie, w okolicach Wrocławia/Poznania, w Krakowie.

6. Prędkość i wiatr we włosach na kartingu lub gokartach

To doskonała opcja dla miłośników prędkości, motoryzacji i rywalizacji. Bezpieczny sposób, by pościgać się z własnym „ojcem” lub „matką” za kółkiem 🙂 Trwają promocje na przejażdżki w różnych miejscach, a kartingów w całej Polsce nie sposób nawet policzyć :-). Kliknij i zobacz, gdzie tanio kupisz wejściówkę na wspaniałą przygodę dla siebie i dziecka w WarszawieWrocławiu, czy Gdańsku.

I…oczywiście powyższe to tylko 6 sprawdzonych sposobów, które mają dostarczyć bardzo dużą dawkę adrenaliny. Możliwości jest o wiele więcej 🙂 Tak czy inaczej bawcie się wyśmienicie! 

A jeśli podoba Wam się to zestawienie to dajcie kciuka w górę

i udostępnijcie znajomym.

Niech i oni zaskoczą swoje duże dziecko ogromną dawką emocji

i wrażeń z okazji Dnia Dziecka. 

 

Znajdź na blogu: