Energylandia

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O Energylandii

ENERGYLANDIA   to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji dla dzieci i dorosłych, które znajdują się na obszarze 26 hektarów. Park rozrywki przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Obecnie można kupić bilety w obniżonej cenie. Znajdziesz je TUTAJ. 

Park podzielony jest na 4 główne strefy:

“Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami.

Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są  niezwykle bezpieczne i przyjazne, jak i zaplecze oraz otoczenie, w którym rodziny z niemowlętami znajdą zaciszne, czyste miejsca dla pielęgnacji dzieci.

Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm. W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce…choć jak twierdzi część Gości – niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Strefa ta cieszy się dużą popularnością – ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów.  W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g!

Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.”

Dodatkowo w Energylandii znajdzieci 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry) oraz nowoczesne kino 7D.

Energylandia to nie tylko park rozrywki (czy wesołe miasteczko), lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych atrakcji. Wszystkie wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane – dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D, lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich, nie ma więc konieczności wcześniejszego rezerwowania miejsc.

BILETY W OBNIŻONEJ CENIE

Teraz można kupić tańsze bilety do Energylandii. Znajdziesz je TUTAJ. 

WIEK DZIECI

W Energylandii dzieci i dorośli w każdym wieku znajdą coś dla siebie 🙂

Warto wiedzieć

Bilety wstępu nie jest tani ale upoważnia do korzystania z niemal wszystkich atrakcji.  Jedynie gastronomia i pamiątki i automaty do gier  są dodatkowo płatne.

Rodzinny Kompas poleca dla małych i dużych. Ten park rozrywki jest szczególnie wart uwagi pod kątem zapewnienia atrakcji nastolatkom.

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl

Chcesz zobaczyć inne parki rozrywki na mapie Polski? Kliknij TUTAJ.

 

2 reviews

  1. Ekstra miejsce!

    Ekstra miejsce na zabawę z dzieciakami! Byliśmy tam drugi raz i za każdym razem było świetnie, ale polecam jechać tylko z dzieciakami powyżej 3 roku.

  2. Najlepszy park rozrywki w Polsce

    Warte swojej ceny. Super rozrywka, mnóstwo atrakcji dla gości w różnym wieku.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aleja 3 Maja 2
Zator 32-640 małopolskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)