Hej. Miło mi Cię gościć w moim wirtualnym śwecie 🙂. Mam nadzieję, że udało Ci się “poklikać” trochę po mapie i dowiedzieć się do jakich miejsc nawiguje Rodzinny Kompas ;-).  U mnie kompasowa “igła” ustawiona jest zawsze na działania oraz miejsca przyjazne i atrakcyjne dla dzieci (przy czym pisząc “dzieci” nie ograniczam się do myślenia wyłącznie o maluszkach i przedszkolakach, a pamiętam również o uczniach i nastolatkach).

Jeśli tutaj jesteś to prawdopodobnie znaczy, że masz rodzinom z dziećmi coś ciekawego do zaoferowania i zastanawiasz się, czy warto pokazać to rodzcom korzystającym z tej strony. Użytkownikami Rodzinnego Kompasu są rodzice, którzy lubią wychodzić z dzieckiem z domu. Ludzie, którzy mają energię i ochotę, by po pracy zrobić coś fajnego, a w weekendy sięgać po przygody. Z Rodzinnym Kompasem podróżują Ci, którzy mieszkają w wielkich miastach i chcą korzystać z ich potencjału, ale lubią i potrzebują, od czasu do czasu, wyrwać się na spotkanie z naturą. Nie brakuje też takich, którzy mieszkają na wsiach, czy w małych miejscowościach i w wolnych chwilach lgną do większych miast, by nasycić się ich ofertą.

Co ciekawe z mapy coraz częściej korzystają też blogerzy parentingowi planujący swoje wyjazdy i wpisy, co jest dla mnie bardzo miłym sygnałem.

Jeśli więc masz rodzicom i ich pociechom coś do zaoferowania to z otwartym umysłem o tym posłucham. Jeśli Twoja oferta pasuje do mapy Rodzinnego Kompasu (w której nieustannie pojawiają się nowe kategorie) z nieukrywanym entuzjazmem zapoznam się z tym, co oferujesz. Ja natomiast mogę zaoferować Ci:

  • WPIS NA MAPĘ  Rodzinnego Kompasu wyglądający na przykład tak jak o Bosko TuThai. Dzięki niemu znajdą Cię wszyscy rodzice szukający ciekawych miejsc w Twojej okolicy.
  • RELACJĘ Z WIZYTY, w której opowiem o tym, jakim doświadczeniem jest wizyta u Was tak jak np. pisałam o Osadzie Rybackiej (kliknij i zapoznaj się z materiałem jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak to wygląda).
  • PRZYGOTOWANIE FILMU DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH, w którym przedstawię, jak wygląda korzystanie z Twojej oferty. Przykładowy film możesz zobaczyć poznając Ośrodek Wczasowy Helena.
  • KAMPANIĘ REKLAMOWĄ skierowaną do rodziców dzieci mieszkających na konkretnym obszarze, czy posiadających dzieci w wybranym przedziale wiekowym.
  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY, w którym opowiem o Twojej ofercie w sposób podobny, jak mówiłam o cudownej biżuterii z rysunku dziecka BIAŁEK DESIGN STUDIO lub o atrakcjach w okolicy Sandomierza.
  • WSPARCIE W PRZYGOTOWANIU STRATEGII MARKETINGOWEJ w obszarze docierania do rodzin z dziećmi, to jest coś, co uwielbiam robić z partnerami. Szalejemy, nabieramy wiatru w żagle, by po próbach dalej płynęli sami, a ja ich wtedy zawsze obserwuję z zainteresowaniem z brzegu 🙂 
  • KONSULTACJE W ZAKRESIE WIZERUNKU W INTERNECIE podczas których przyjrzymy się temu, co mówi o Tobie to, co rodzice znajdują w Internecie i pomyślimy, jak budować ten wizerunek w dłuższym okresie czasu. Mogę też pomóc Ci stworzyć nową stronę internetową, która pokaże rodzicom z dziećmi, jak ważnymi są dla Ciebie klientami.
  • NIESZABLONOWE PROJEKTY dopasowane do Twoich potrzeb. Uwierz mi – nie jestem i nie chcę być jak bezduszny, wielki portal, w którym płacisz za reklamę i znikasz w setkach zdjęć i tekstów. Dla mnie mniej znaczy więcej – lubię znać miejsca, które promuję, opinie rodziców o nich. Zależy mi na tym, by miejsca, którym “się chce” i “którym zależy” się rozwijały, dlatego daję z siebie dużo więcej niż byś się prawdopodobnie spodziewał (taka informację zwrotną dostałam praktycznie z każdej współpracy, którą dotychczas nawiązałam). Ogromną wartością Rodzinnego Kompasu jest moje obecność na licznych grupach parentingowych i udzielanie indywidualnych odpowiedzi na pytania zadawane przez rodziców, w których opowiadam o miejscach, które uważam za wartościowe. To najszybsza droga nie tylko do zwiększania świadomości o ofercie tych miejsc, ale do dokonywania rezerwacji, czy kupna biletów…

O współpracy zawsze szczerze i z dumą informuję użytkowników Rodzinnego Kompasu. Niektóre usługi udostępniam za symboliczne kwoty, by tworzone z pasją biznesy mogły się rozwijać dodając całym rodzinom skrzydeł. Nie krępuj się więc kontaktować ze mną i opowiedzieć o swojej pasji, marzeniach i ofercie nawet jeśli dopiero zaczynasz. Skontaktuj się ze mna jeśli jesteś na rynku już dłużej – chętnie wniosę świeże spojrzenie na to, co robisz, by ciekawie przedstawić je rodzinom. Albo zwyczajnie zapytaj o reklamę i przedstaw swoją ofertę a zaraz za nią swoje wymagania. 

Zapraszam Cię raz jeszcze do rozgoszczenia się na stronie i zostania ze mną na dłużej. Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy napisz do mnie na:

rodzinnykompas@gmail.com