Aquapark Reda

Miejsce idealne na rodzinny odpoczynek.

O Aquapark Reda

To nie jest zwykły kompleks basenów, a połączenie ogromnego parku wodnego i oceanarium. Możecie tutaj pływać, zjeżdżać z całej masy zjeżdżalni, oglądać ryby i rekiny, skakać po falach i relaksować się w  jacuzzi. W tym parku wodnym czeka na was:

Castle Pool, czyli przestronny basen urządzony na kształt zamku. Znajdziecie tu ławeczki z masażerami karku i pleców, bicze wodne oraz nietypowy wodospad w postaci wiadra, które wylewa 400 litrów wody. Kolejna niespodzianka znajduje się po drugiej stronie zamkowych ruin – specjalna niecka, która nigdy się nie kończy.

Zatoka Piratów to niecka o głębokości 30 centymetrów przeznaczona dla najmłodszych. Maluchy mogą bezpiecznie bawić się w towarzystwie innych dzieci, zwiedzając okręt piracki. A na nim czekają armatki wodne, siedem zjeżdżalni i mnóstwo zabawek. W Zatoce Piratów najlepszym miejscem na odpoczynek jest grzbiet wieloryba. Frajdy dostarczy też zawieszona na rufie okrętu szalupa, z której co jakiś czas wylewa się kaskada wody.

Shark Slide to zjeżdżalnia jakiej trudno szukać gdziekolwiek indziej. Chcąc rozpocząć przygodę wskakujemy wprost do paszczy rekina, by przeżyć 60-metrowy, niezwykle emocjonujący zjazd. Podświetlony tunel prowadzi przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny. Do Redy przyjechały one z odległej Sri Lanki. Kąpiel, gdy za przezroczystą ścianą pływają jedne z najgroźniejszych drapieżników świata, robi ogromne wrażenie. Trzymająca w napięciu wodna podróż kończy się w zamkowym skarbcu, czyli w zaczarowanym złotym basenie.

Water Slide to system zjeżdżalni, który  daje możliwość zabawy każdemu, zarówno rodzinom z dziećmi, jak i amatorom mocnych wrażeń. Multi Adventure to szeroka zjeżdżalnia, doskonała na podwójne pontony i wspólne zjazdy. Wielobarwny tunel z różnymi dekoracjami świetlnymi zagwarantuje najlepszą rozrywkę w większym gronie. Znajdzie się tez możliwość szybszego zjazdu, z licznymi zakrętami i pionowa zjeżdżalnia Ultra Speed.

Family Slide to szeroka na 3 metry i długa na 48 metrów zjeżdżalnia prosto w rzeki. Pofalowana struktura sprawia, że każdy zjazd jest inny. Na zjeżdżalni bawić się można zarówno na pojedynczych jak i podwójnych pontonach. Z jej szczytu rozpościera się wspaniała panorama na niemal cały Aquapark.

W parku dostępne jest też Volcano Jacuzzi, w którym zmieści się nawet 24 osoby, licząca 315 metrów ścieżka wodna oraz wzburzona woda z falami sięgającymi do 1,5 metra.

Warto wiedzieć

W budynku Aquaparku znajduje się też Papugarnia, a ostatnio uruchomili promocję na wejścia do świata tych kolorowych ptaków. Może jeszcze będzie aktualna, gdy będziecie potrzebowali. Zobaczcie TUTAJ. PROMOCJA BILETÓW DO PAPUGARNI A AQUAPARKU.

Źródło zdjęć i informacji: https://www.facebook.com/pg/AquaparkReda/photos/?ref=page_internal oraz http://www.aquaparkreda.pl/

2 reviews

  1. Super!!!

    Bardzo atrakcyjne miejsce. Super dużo atrakcji dla maluchów, starszaków, nastolatków i dorosłych. Szkoda biletu na godzinę – od razu trzeba brać dłuższe. Na miejscu też jedzenie – bardzo przeciętne. I uwaga na dość śliską podłogę!

  2. Super dla maluchów

    Rewelacja! Brodzik dla dzieci ogromny, z mnóstwem atrakcji. W długie weekendy tłumy.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Morska 5
Rumia 84 pomorskie PL
Get directions