Black Friday 2018 – atrakcje dla dzieci w super cenach – pomysł na prezent dla dziecka

Do akcji Black Friday co roku dołącza więcej miejsc. Oto atrakcje dla dzieci, które postanowiły zrobić wielką obniżkę cen na bilety. Powiem szczerze, że jest w czym wybierać, co mnie bardzo cieszy 🙂

WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W BAŁTOWIE

Dzisiaj można upolować o połowę tańszy bilet do Wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie. Zaproszenie do Wioski to może być ciekawy podarunek na Mikołajki. Szczegóły TUTAJ.

SZWAJCARIA BAŁTOWSKA – ZJAZDY NARCIARSKIE

50% zniżki na zjazdy narciarskie w Szwajcarii Bałtowskiej to jest coś :-).  Karnet na zjazdy to ciekawy pomysł na prezent, który nie będzie się kurzył w szafie po tygodniu… Plakat pochodzi ze strony szkółki. Szczegóły TUTAJ. 

AQUAPARK REDA

Dziś każdy bilet powiększa o jeszcze jeden taki sam, czyli 1 bilet pojedynczy = 2 bilety pojedyncze, 1 bilet rodzinny = 2 bilety rodzinne. W taki ponury piąteczek fajnie byłoby poczuć się jak na tropikalnych wakacjach. Kto chętny niech zagląda po szczegóły na ich FP. Jeśli nie znasz tego aquaparku to możesz przeczytać o nim więcej TUTAJ. 

AQUAPARK SOPOT

 

Dzisiaj w parku wodnym w Sopocie ceny całodniowych biletów obniżone są o 50%. Kto będzie głody z taką samą zniżką je też na miejscu pizzę 🙂 Informacja z ich fp. Chcesz dowiedzieć się więcej  o tym parku wodnym to zajrzyj na MAPĘ RODZINNEGO KOMPASU. 

ENERGYLANDIA

Energylandia 11_park rozrywki_rodzinnykompas.pl

Największy i chyba najbardziej odjazdowy park rozrywki w Polsce oferuje bilety w obniżonej cenie na przyszły sezon, który rusza już w kwietniu. Bilety i szczegóły TUTAJ.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Energylandii zajrzyj na MAPĘ TUTAJ. 

FARMA ILUZJI

Park Rozrywki wprowadził wielką wyprzedaż biletów na przyszły sezon. 30% mniej za bilet to fajna oferta. Bilety możecie kupić bezpośrednio u nich na stronie TUTAJ. To może być ciekawy pomysł na gwiazdkowy prezent dla dziecka, które ma już chyba wszystko. Chcesz poznać Farmę Iluzji lepiej. POczytaj o niej na MAPIE RODZINNEGO KOMPASU. 

 

ZIMOWY NARODOWY

Zimowa Oferta Stadionu Narodowego zawsze jest atrakcyjna. Dzisiaj jednak postanowili dać nam coś extra. Więcej szczegółów poznasz TUTAJ. 

 

PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA

Jeden z ulubionych, nadmorskich hoteli przyjaznych rodzinom z dziećmi. Sala zabaw, brodzik na basenie, mnóstwo animacji, zwierzęta, place zabaw… Dzisiaj hotel oferuje rezerwację noclegów w atrakcyjnych cenach. Można oszczędzić nawet 100 zł od osoby przy rezerwacji wyjazdu na ferie zimowe lub 25% przy grudniowej rezerwacji. Szczegóły TUTAJ. 

KLUBOKAWIARNIA COOL CAFE

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Bardzo przyjemna Klubokawiarnia w Ożarowie Mazowieckim zaprasza na piątek za piątaka 🙂 Dzisiaj sala zabaw bez limitu za 5 zł a dla mamy kawa za 5 zł   Szczegóły na ich fp. 

KLUBOKAWIARNIA KÓŁKO I KRZYŻYK WARSZAWA

Obraz może zawierać: ludzie siedzą, tabela i w budynku

W Tej sympatycznej kawiarni można kupić wiele ciekawych książek i zabawek. SPokojne zakupy z dzieckiem (które będzie bawiło się w specjalnym, przytulnym kąciku) można zrobić dzisiaj taniej o jakieś 15%. Szczegóły na ich fp. Więcej o samej kawiarni przeczytasz TUTAJ. Zdjęcie pochodzi z fp kawiarni.

Znajdź na blogu: