Aquapark Sopot

Miejsce idealne na rodzinny odpoczynek.

O AQUA PARKU W SOPOCIE

W bardzo przyjemny Park Wodny, w którym znajdziecie:

Basen rekreacyjny z parasolem i biczami wodnymi w centralnym punkcie oraz sztucznym prąd rzecznym, a także leżanki do hydromasażu i grotę z wodospadem.

Baseny dla najmłodszych, w którym temperatura wody wynosi od 30 do 32 stopni C. Głębokość basenu wynosi od 0 do 30 centymetrów oraz od 30 do 60 centymetrów.  Dzieci mają tu do dyspozycji armatki wodne, zwierzęta tryskające wodą, zjeżdżalnie dla maluchów oraz gejzery.

Basen parapływacki wykorzystywany jest m.in. do prowadzenia kursów nauki pływania oraz dla miłośników pływania sportowego. Ma 25 metrów długości, 140 centymetrów głębokości i 3 tory.

Całoroczny basen zewnętrzny, który połączony jest  z basenem rekreacyjnym nastrojowo oświetlonym kanałem przepływowym.

Sezonowy basen zewnętrzny, do którego można zjechać ośmiometrową zjeżdżalnią. Jego głębokość wynosi 130 centymetrów. W basenie tym, z myślą o najmłodszych zainstalowano kolorową konstrukcję do interaktywnych zabaw

Dzika rzeka o długości 71 metrów, z 6 różnicami poziomów. Woda w krętym korycie dzikiej rzeki przepływa z prędkością 600 litrów na sekundę, a poddanie się nurtowi rzeki oddaje wiernie wrażenie kąpieli w naturalnym górskim potoku.

Whirlpoole, czyli 5 wanien z hydromasażem. W 2 z nich można skorzystać z masaży perełkowych (masaż powietrzny – wydobywające się z dysz pęcherzyki powietrza łagodnie masują całe ciało), w pozostałych 3 masaż wykonywany jest za pomocą wody i powietrza, które po wtłoczeniu poprzez dysze pod dużym ciśnieniem masują poszczególne partie ciała.

WARTO WIEDZIEĆ

Do 30 maja można kupić TAŃSZE BILETY DO AQUAPARKU w Sopocie.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.aquaparksopot.pl oraz https://www.facebook.com/pg/AquaparkSopot/photos/?ref=page_internal

 

1 review

  1. OK

    Pamiętam jeszcze z dzieciństwa wizyty na basenie w Sopocie 😉 Bardzo OK.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamkowa Góra 3
Sopot 81 pomorskie PL
Get directions