BLACK FRIDAY – promocje na wejściówki do ciekawych miejsc

Obiecałam, że w czarny piątek będę informowała o promocjach przez cały dzień. Zatem zaczynamy od zbioru miejsc, do których na pewno można dziś kupić tańsze bilety. Jak znajdę coś dodatkowo będę dopisywała, wrzucała na FB itd.

ENERGYLANDIA

Energylandia 11_park rozrywki_rodzinnykompas.pl

Wymieniam ją jako pierwszą, bo park rozrywki nie jest tani, a bilety do niego uważam za genialny prezent zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dla dorosłych. Teraz można kupić bilety prezentowe na cały przyszłoroczny sezon (zniżka nie jest duża, ale jest). Znajdziesz je na stronie Energylandii. 

FARMA ILUZJI – 50%

No jeśli już mowa o przygodach w prezencie to jest jeszcze jeden park rodzinny, który na Black Friday nie zawodzi. 🙂 Bilety można kupić na przyszły sezon naprawdę tanio 🙂 Jeśli wiesz, że ucieszyłyby kogoś w rodzinie to nie wahaj się 🙂 Tylko uwaga – bilety są ważne nie na cały sezon, a do 30.06.2020, a kupisz je na stronie Farmy Iluzji.

DOM ZAGADEK

 

Specjalnie dla miłośników zabawy w pokojach ucieczki/pokojach zagadek obniżono ceny voucherów. Szczegóły znajdziesz na stronie escape roomu. Natomiast samo miejsce opisywałam na mapie DOM ZAGADEK. Voucher ważny jest przez pół roku więc to całkiem ciekawa opcja na prezent :-).

KAMIENICA ZAGADEK – 50% ZNIŻKI

Obraz może zawierać: ludzie siedzą i w budynku

Wszystkie rezerwacje na wejście do pokoju Gabinet Podróżnika będą w czarny piątek tańsze o 50%. Jeśli nie znasz tego miejsca poczytaj o nim na mapie Rodzinnego Kompasu: KAMIENICA ZAGADEK a samej rezerwacji możesz dokonać na ich stronie www REZERWACJE.  Zdjęcie pochodzi z fp Kamienicy Zagadek.

LISTY LUB WIDEO OD MIKOŁAJA -30%

Firma Elfi robi co roku zawrotną karierę, ale to dlatego, że robią świetną rzecz. Teraz list od Mikołaja dla jednego dziecka lub dla rodzeństwa można kupić z 30% zniżką. Po wejściu na stronę widać cenę z ostatnich dni, a po wpisaniu kodu: BLACK30 obniża się ona (to nie ściema – obserwuję ich bo kupowałam sama list). Tańszy list lub wideo dostaniesz w sklepie Elfi.

 

KLOCKOWNIA WARSZAWA, WROCŁAW, GDAŃSK – 40% na pakiety

Klockownia 30 - atrakcje dla dzieci Warszawa - rodzinnykompas.pl

Miejsce, które warto mieć na liście sal do odwiedzenia w niepogodę. Klockownia niezbyt często robi promocję, a teraz przygotowała ofertę na karnety z dziesięcioma wejściówkami dwugodzinnymi. Kto ma blisko i chciałby w sezonie zimowym bawić się dziesiątkami rodzajów klocków może skorzystać z 40% zniżki. O samej Klockowni możecie poczytać w mojej relacji z wizyty w Klockowni. Natomiast szczegóły promocji poznacie na fp Klockowni.  Klockownie znajdziecie w Warszawie, we Wrocławiu i w Gdańsku.

PAŁAC MAŁA WIEŚ – 10% NA DWUDNIOWY POBYT

Specjalna oferta obejmuje dwudniowy pobyt w Pałacu Mała Wieś i jest do wykorzystania do końca lutego. Szczegóły znajdziesz na stronie Pałacu. Natomiast o samym miejscu możesz przeczytać w mojej relacji z wizyty w Pałacu Mała Wieś. 

SZWAJCARIA BAŁTOWSKA – do -40%

W Bałtowie co roku pojawia się zimowa kraina, w której można zjeżdżać na nartach i odwiedzać Świętego Mikołaja… Z okazji BLACK WEEK przygotowali wiele różnych zniżek. Znajdziesz je na ich stronie www: Bałtowska Szwajcaria. Można taniej kupić karnety na zjazdy narciarskie, ale też bilety do Wioski Św. Mikołaja i paczki prezentowe. Poszperaj i zobacz, co mogłoby być dla Ciebie najciekawsze. Taniej można też kupić bilety do JURA PARK BAŁTÓW (byłam w tym roku i polecam. Nie wyrobiłam się z napisaniem relacji, ale nadrobię :-)).

ZIMOWY NARODOWY

ZImowy Narodowy_atrakcje dla dzieci Warszawa_rodzinnykompas.pl

ZImowy Narodowy w tej edycji przygotował porządne zniżki biletów. Zapowiadali, ze warto wstać o 7:00 rano, by kupić bilety po 1 zł. Pula podobno ograniczona. Co to będzie? Sama jestem ciekawa i będę polowała! Promocyjne bilety będą dostępne na ich stronie. Chyba TEJ (jakieś to takie tajemnicze, że sama nie do końca wiem co i jak…)

AKCESORIA DLA RODZIN MAŁYCH PODRÓŻNIKÓW

W moim sklepie też wprowadziłam na dzisiaj zniżkę 30%. To jedyny dzień w roku, gdy każdy z e-produktów możesz kupić dosłownie za grosze. Dzisiaj dostaniesz u mnie taniej:

Rodzinny Plan Podróży po Polsce, Europie, świecie (PDF)
Rodzinne BINGO – grę dla dziecka do samochodu (PDF)
Pamiętnik Małego Podróżnika (PDF)
Spacerowniki (PDF)

 

Znajdź na blogu: