Sopot – kawiarnie i restauracje przyjazne dzieciom

Bez względu na to, gdzie w Sopocie najdzie Was apetyt, będziecie mieli w czym wybierać jeśli chodzi o restauracje przyjazne dzieciom. Zobaczcie listę restauracji z udogodnieniami dla rodzin w Sopocie, choć tym razem mam dla Was kilka szczególnie polecanych propozycji: Zatoka Sztuki połączona ze strefą artystyczną, w której odbywają się liczne warsztaty wystawy, koncerty i wydarzenia. […]

Bez względu na to, gdzie w Sopocie najdzie Was apetyt, będziecie mieli w czym wybierać jeśli chodzi o restauracje przyjazne dzieciom. Zobaczcie listę restauracji z udogodnieniami dla rodzin w Sopocie, choć tym razem mam dla Was kilka szczególnie polecanych propozycji:

  • Zatoka Sztuki połączona ze strefą artystyczną, w której odbywają się liczne warsztaty wystawy, koncerty i wydarzenia. Przy zatoce jest niewielki plac zabaw, a we wnętrzu mikroskopijny kącik do zabawy. Menu możecie zobaczyć TUTAJ.
  • Restauracja Manca w Dworku Admirał z cudownym, pięknie podanym jedzeniem. Na zewnątrz dworek ma przygotowany całkiem przyjemny plac zabaw, który podoba się dzieciom. Menu możecie przejrzeć TUTAJ. 
  • Bar Przystań chwalony przez turystów i lokalnych mieszkańców. Najpopularniejszą potrawą, która uwielbiana jest przez stałych klientów jest tutaj Zupa rybna. Świeża, pachnąca, bardzo dobrze doprawiona. Ryby podawane w tym barze są świeże i przyrządzane na wiele sposobów. Warto tu zajrzeć, zwłaszcza, że posiłki na plaży zimową porą to cudowna atrakcja. Choć w Barze Przystań nie znajdziecie kącika dla dzieci to zdecydowanie warto odwiedzić tą dobrą smażalnię  (Aleja Wojska Polskiego 11). Jej ogromnym atutem jest to, że zlokalizowana jest przy samiutkiej plaży więc dzieci się nie nudzą.
  • Bacio di Cafe – to miniaturowa lodziarnia (zaledwie kilka stolików) z dobrą kawą, jednak szczególnie ważne są tu lody. Możecie tu sprawdzić, jak smakują te o smaku słonego karmelu, rucoli z octem balsamicznym, czekolady z chili, palonego masła albo dyni. A jeśli będziecie się bali to oczywiście zamówicie tu również tradycyjne lody o smaku szarlotki z kruszonką, bezy, sernika miodowego, kinder niespodzianki i wielu, wielu innych smaków. Żeby wiedzieć, jakie smaki królują w dniach Waszej wycieczki zajrzyjcie na ich fp TUTAJ. 

Zobaczcie też listę najciekawszych atrakcji dla dzieci w Sopocie klikając TUTAJ.


Mam nadzieję, że w tekście już znalazłaś/eś trochę inspiracji na wycieczki z dzieckiem. Zachęcam Cię również do:

  • przeglądania MAPY atrakcji dla dzieci. Jestem przekonana, że znajdziesz na niej wiele miejsc, które Cię zaskoczą i nabierzesz ochoty na wycieczki.
  • korzystania z WYSZUKIWARKI, dzięki której możesz przeglądać atrakcje dla dzieci naniesione na mapę Polski. To narzędzie umożliwia znalezienie ciekawych miejsc po kategoriach lub miejscowościach, dodatkowo pomaga w znalezieniu ciekawych przystanków na różnych trasach.
  • polubienia mojego fp na Facebooku. Dzięki temu będę mogła informować Cię, gdy pojawią się nowe wpisy z pomysłami na wycieczki lub relacje z odwiedzonych przez Rodzinny Kompas miejsc.
  • zaglądania do nas od kuchni przez obserwację mojego Instagrama.
  • oglądania filmów Rodzinnego Kompasu na YouTube. Filmy pokazują dużo więcej niż zdjęcia. Dzięki nim można praktycznie poznać “atmosferę” miejsc, które odwiedzamy i łatwiej jest podjąć decyzję, czy Tobie i Twoim dzieciom się tam spodoba.
  • czytania Bloga, a na nim relacji z wizyt w najciekawszych miejscach, zestawień z propozycjami na rodzinne wycieczki, dziecięcych przewodników po polskich miastach, informacji o obniżonych cenach biletów i wielu, wielu innych ciekawych tekstów. udostępniania treści, które uważasz za wartościowe znajomym (w szczególności tym mającym dzieci).

Znajdź na blogu: