MaMoMi – niezwykłe przedstawienie dla najmłodszych dzieci (poniżej 2 lat) w Nowym Teatrze.

Sprawdź, coż to za niezwykłe wydarzenie!

To absolutna nowość, COŚ co trudno nazwać. MaMoMi to instalacja/przdstawienie dla najmłodszych dzieci od 6 miesiąca życia do dwóch lat. Kupując bilet (cena 20-25 zł) przenosimy się z dzieckiem do kosmicznego, ponadczasowego świata, w którym różne inspirujące elementy swobodnie pływają w przestrzeni pozwalając się poznawać wszystkimi zmysłami.

MaMoMi wykorzystuje naturalną potrzebę zabawy i ciekawość dzieci. Poprzez ruch, obserwację, elementy wizualne i dźwięk wpływa na rozwój zdolności społecznych, poznawczych i percepcyjnych. Dziecko może aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu lub tylko je obserwować.

Sensualna przestrzeń, w której wszystko podlega prawom surrealistycznego świata. Wiszące kule, latające ryby, sensoryczne rękawy i zgniecione planety będzie można przesuwać, ściągać na ziemię, podrzucać i bawić się nimi, aby stawały się tym, czym chcemy. Dźwięk w przestrzeni będzie odzwierciedlać harmonię kosmosu. Przewodnikiem po tym fantastycznym świecie będzie wyobraźnia i głos, który mówi kilkoma językami. Podczas spektakli dwie performerki zbadają przestrzeń i wzajemne relacje za pomocą ruchu i choreografii. Ich zabawa z ciałem, jego ciężarem, długością i szerokością to początek wspólnego działania z dziećmi i ich opiekunami. Światło, subtelne wizualizacje i zapach wprowadzą was w stan relaksu ciała i umysłu.

MaMoMi to przestrzeń, w której można odpocząć, umocnić kontakt z dzieckiem, spędzić z nim dobry czas, a później przenieść to doświadczenie do domu.

WARTO WIEDZIEĆ:

Na MaMoMi warto sobie zarezerwować niecałą godzinkę. 30 minut performerki będą oprowadzały nas i nasze dzieci po świecie MaMoMi, później natomiast maluszki mają jeszcze kwadrans na swobodną zabawę w tej inspirującej i relaksującej przestrzeni.

MaMoMi można obejrzeć ponownie między 25 a 28 maja.

Jeśli jeszcze widziałaś/eś na mapie Warszawy teatrów z najciekawszą ofertą dla dzieci zobacz koniecznie moją listę (kliknij na zdjęcie).

Teatr dla dzieci Warszawa_rodzinnykompas.pl

 

Źródło zdjęć i informacji: http://www.nowyteatr.org/pl/event/ma-mo-mi

 


Mam nadzieję, że w tekście już znalazłaś/eś trochę inspiracji na wycieczki z dzieckiem. Zachęcam Cię również do:

  • przeglądania MAPY atrakcji dla dzieci. Jestem przekonana, że znajdziesz na niej wiele miejsc, które Cię zaskoczą i nabierzesz ochoty na wycieczki.
  • korzystania z WYSZUKIWARKI, dzięki której możesz przeglądać atrakcje dla dzieci naniesione na mapę Polski. To narzędzie umożliwia znalezienie ciekawych miejsc po kategoriach lub miejscowościach, dodatkowo pomaga w znalezieniu ciekawych przystanków na różnych trasach.
  • polubienia mojego fp na Facebooku. Dzięki temu będę mogła informować Cię, gdy pojawią się nowe wpisy z pomysłami na wycieczki lub relacje z odwiedzonych przez Rodzinny Kompas miejsc.
  • zaglądania do nas od kuchni przez obserwację mojego Instagrama.
  • oglądania filmów Rodzinnego Kompasu na YouTube. Filmy pokazują dużo więcej niż zdjęcia. Dzięki nim można praktycznie poznać “atmosferę” miejsc, które odwiedzamy i łatwiej jest podjąć decyzję, czy Tobie i Twoim dzieciom się tam spodoba.
  • czytania Bloga, a na nim relacji z wizyt w najciekawszych miejscach, zestawień z propozycjami na rodzinne wycieczki, dziecięcych przewodników po polskich miastach, informacji o obniżonych cenach biletów i wielu, wielu innych ciekawych tekstów. udostępniania treści, które uważasz za wartościowe znajomym (w szczególności tym mającym dzieci).

Znajdź na blogu: