Jedyna w Polsce mapa atrakcji dla dzieci – znajdź miejsca, które warto odwiedzać z dzieckiem

Rodzinny Kompas to przede wszystkim mapa atrakcji dla dzieci i miejsc przyjaznych rodzinie.

 

Używając zaledwie kilku kliknięć możesz na niej zobaczyć interesujący Cię obszar na mapie lub wybraną kategorię miejsc ciekawych dla dzieci w całej Polsce.

MAPA ATRAKCJI DLA DZIECI NA KOMPUTERZE

Jeśli korzystasz z Rodzinnego Kompasu na komputerze wszystkie opcje widoczne są właściwie na pierwszy rzut oka. W górnym – głównym menu klikasz mapa i pokazuje Ci się blisko 500 miejsc wartych odwiedzenia z dzieckiem 🙂

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 1

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 2

Możesz tę mapę przybliżać, by widzieć coraz więcej szczegółów w jej wybranym fragmencie (bo widoczne teraz liczby to liczba atrakcji, które są wpisane w całej okolicy).

SZUKANIE ATRAKCJI DLA DZIECI NA MAPIE W KONKRETNYM MIEŚCIE

Wystarczy, że już na mapie wybierzesz w wyszukiwarce (lewy, górny róg ekranu) miasto, np. Warszawę, by zobaczyć wszystkie miejsca przyjazne rodzinie i atrakcje dla dzieci w stolicy.

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 3

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 4

Chcąc poznać szczegółowo nazwy miejsc, do których warto się wybrać z dzieckiem, w konkretnej części Warszawy? Wystarczy, że przybliżysz sobie mapkę i będą Ci się pokazywały znaczniki z ikonkami (muzeum, restauracja, kawiarnia itd.). Możesz na nie najechać myszką, by zobaczyć nazwę danego miejsca.

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 5

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 6

Potem wystarczy w tę nazwę kliknąć, by przenieść się do wpisu na mapie, obejrzeć zdjęcia i przeczytać, co czeka na Ciebie i Twoją rodzinę pod wskazanym adresem. Od razy masz też link do strony www tego miejsca oraz telefon, by móc zadzwonić i zapytać, czy są akurat w tym momencie otwarci 🙂

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 7

W wielu wpisach jest również przekierowanie do relacji Rodzinnego Kompasu z wizyty w wybranym miejscu, dzięki czemu można zobaczyć więcej zdjęć, dowiedzieć się, jak na miejscu podoba się dzieciom i rodzicom.

SZUKANIE KONKRETNEGO RODZAJU ATRAKCJI DLA DZIECI NA MAPIE

Na Rodzinnym Kompasie można również szukać konkretnych atrakcji dla dzieci, np. parków rozrywki, teatrów, centrów nauki, muzeów przyjaznych dzieciom. Wystarczy w wyszukiwarce (lewy górny róg) wybrać kategorię.

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 8

Wtedy na mapie pokażą się np. parki rozrywki w całej Polsce (lub w wybranej miejscowości jeśli ją dodatkowo określimy). Dzięki temu banalnie proste staje się również szukanie atrakcji w okolicy, w której jesteśmy na wakacjach lub gdy chcemy wyskoczyć gdzieś w weekend.

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 9

Tę funkcjonalność mapy sama często wykorzystuję, gdy jedziemy gdzieś dalej. Przeglądam na mapie mniej więcej trasę naszej wycieczki i decyduję, gdzie zrobimy sobie dłuższą przerwę w podróży.

MAPA ATRAKCJI DLA DZIECI NA KOMÓRCE

Wszystkie wyżej opisane funkcjonalności mapa ma również, gdy przeglądasz ją na komórce. Musisz jedynie pamiętać, że nieco inaczej one Ci się wyświetlą. Na stronie głównej musisz wybrać interesujące Cię miasto lub kategorię w wyszukiwarce lub możesz kliknąć zwyczajnie wyszukaj (bez wybierania filtrów) a pokaże Ci się lista wszystkich atrakcji dla dzieci w Polsce.

 

WYświetli Ci się długa lista miejsc do przeglądania. Możesz przełączyć się na widok mapy klikając w ikonkę mapy w prawym górnym rogu i wtedy zobaczysz zwykłą mapę z zaznaczonymi atrakcjami dla dzieci w całej Polsce. Możesz ją przybliżać i oddalać, by widzieć szczegóły.

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ MAPĘ ATRAKCJI DLA DZIECI JUŻ TERAZ?

Proszę bardzo —> Klikaj w MAPA  ATRAKCJI DLA DZIECI i przeglądaj :-).

Atrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 13

Możesz też od razu wskoczyć na mapę konkretnych miast:

Uważasz, że taka mapa to przydatne narzędzie dla rodziców?

Udostępnij ją proszę swoim znajomym na FB, pokaż na Instagramie. Dzięki temu udaje mi się docierać do kolejnych osób, które za darmo mogą korzystać z mapy. Z góry pięknie dziękuję!

KOLEJNE PRZEWODNIKI PO RODZINNYM KOMPASIEAtrakcje dla dzieci w Polsce - zobacz miejsca przyjazne dzieciom na mapie Rodzinny Kompas 14

Jakiś czas temu pisałam więcej o wyszukiwarce Rodzinnego Kompasu oraz o tym, jakie kategorie atrakcji dla dzieci możesz znaleźć na mapie. Jeśli często szukasz atrakcji dla swojego dziecka w Warszawie, Trójmieście, Toruniu, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, czy jakiejkolwiek innej polskiej miejscowości nie pożałujesz, jeśli poznasz to darmowe narzędzie dobrze – WYSZUKIWARKA ATRAKCJI DLA DZIECI W POLSCE.

Jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj mnie na FB oraz na IG – będziesz mieć pewność, że nic Ci nie umknie.

Znajdź na blogu: