Park trampolin – plac zabaw przy AWF

Byłam przy Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie sprawdziłam (a raczej dzieci przetestowały) spory, darmowy park trampolin znajdujący się na terenie uczelni. Przekazuję Ci więc relację zdjęciową żebyś miała/miał okazję zastanowić się, czy Twoim dzieciakom się tam spodoba. 😉 Plac zabaw jest o tyle ciekawy, że znajduje się na nim kilka trampolin oraz dwa, spore, linowe tunele […]

Byłam przy Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie sprawdziłam (a raczej dzieci przetestowały) spory, darmowy park trampolin znajdujący się na terenie uczelni. Przekazuję Ci więc relację zdjęciową żebyś miała/miał okazję zastanowić się, czy Twoim dzieciakom się tam spodoba. 😉

Plac zabaw jest o tyle ciekawy, że znajduje się na nim kilka trampolin oraz dwa, spore, linowe tunele do wspinaczki. W sezonie to fajna alternatywa dla płatnych, zadaszonych parków trampolin (choć oczywiście one oferują znacznie więcej przestrzeni do skakania). Dla starszych dzieci jest też spora strefa wspinaczkowa oraz boisko.

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 1

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 2

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 3

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 4

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 5

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 6

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 7

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 8

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 9

Na zdjęciach bardzo dobrze widać,  że właściwie cały plac zabaw jest bardzo nasłoneczniony (trawa jest wypalona przez słońce). Jedynym zacienionym miejscem jest zewnętrzna siłownia, na której nad kondycją mogą popracować rodzice, choć nikogo dorosłego w czasie ćwiczeń nie widziałam i sama nie trenowałam  ;-p. Chcąc w pełni skorzystać z możliwości tego miejsca lepiej wybrać się tutaj przed południem, przed wieczorem lub zwyczajnie wtedy, gdy temperatura jest optymalna 😉

Przy okazji tej wycieczki można podziwiać bujną roślinność znajdującą się na terenie placu zabaw.

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 10

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 11

Park trampolin AWF - plac zabaw - atrakcje dla dzieci Warszawa - Rodzinny Kompas 12

SZUKASZ INNYCH MIEJSC?

Śmiało korzystaj z  mapy Rodzinnego Kompasu i zobacz, do jakich ciekawych miejsc nawiguje. Nie brakuje PLACÓW ZABAW (choć ta kategoria dopiero się tworzy), KAWIARNI PRZYJAZNYCH DZIECIOM, RESTAURACJI Z KĄCIKAMI ZABAW, MUZEÓW, CENTRÓW NAUKI, AQUAPARKÓW, PARKÓW ROZRYWKI.

Serdecznie zapraszam!


Mam nadzieję, że w tekście już znalazłaś/eś trochę inspiracji na wycieczki z dzieckiem. Zachęcam Cię również do:

  • przeglądania MAPY atrakcji dla dzieci. Jestem przekonana, że znajdziesz na niej wiele miejsc, które Cię zaskoczą i nabierzesz ochoty na wycieczki.
  • korzystania z WYSZUKIWARKI, dzięki której możesz przeglądać atrakcje dla dzieci naniesione na mapę Polski. To narzędzie umożliwia znalezienie ciekawych miejsc po kategoriach lub miejscowościach, dodatkowo pomaga w znalezieniu ciekawych przystanków na różnych trasach.
  • polubienia mojego fp na Facebooku. Dzięki temu będę mogła informować Cię, gdy pojawią się nowe wpisy z pomysłami na wycieczki lub relacje z odwiedzonych przez Rodzinny Kompas miejsc.
  • zaglądania do nas od kuchni przez obserwację mojego Instagrama.
  • oglądania filmów Rodzinnego Kompasu na YouTube. Filmy pokazują dużo więcej niż zdjęcia. Dzięki nim można praktycznie poznać “atmosferę” miejsc, które odwiedzamy i łatwiej jest podjąć decyzję, czy Tobie i Twoim dzieciom się tam spodoba.
  • czytania Bloga, a na nim relacji z wizyt w najciekawszych miejscach, zestawień z propozycjami na rodzinne wycieczki, dziecięcych przewodników po polskich miastach, informacji o obniżonych cenach biletów i wielu, wielu innych ciekawych tekstów. udostępniania treści, które uważasz za wartościowe znajomym (w szczególności tym mającym dzieci).

Znajdź na blogu: