Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy

Miejsce stworzone dla małych dzieci.

O SMART KIDS PLANET

Warszawa doczekała się dużego, ciekawego miejsca dedykowanego małym dzieciom (oficjalnie od 0 do 10 lat). Centrum Mądrej Zabawy zdecydowanie różni się od sal zabaw. Choć znajdziesz tu niewielkie zjeżdżalnie i suche baseniki z piłeczkami dla najmłodszych to na tym podobieństwa się kończą. Tutaj przestrzeń została podzielona na kilka stref zabaw:

TUPTAJ – miejsce wydzielone dla najmłodszych gości. Tutaj maluszki mogą uczyć się raczkować, chodzić, wspinać, zjeżdżać i chować w kryjówkach :-). W tej części sali nie brakuje tablic sensorycznych, miękkich poduch, małej ścianki wspinaczkowej, stolika i drewnianych samochodzików, zjeżdżalni z basenami wypełnionymi piłeczkami, drewnianych domków, kulodromu, muzycznych paneli… Dookoła tej strefy ustawione są stoliki z kanapami dla rodziców.

ODKRYWAJ – to strefa pełna kosmicznych i świetlnych niespodzianek. W jej centrum stoi rakieta kosmiczna-zjeżdżalnia. Na małych odkrywców czeka przebieralnia na ekranie, ściana ze świetlnymi prętkami, których skręcanie zmienia kolor podświetlenia, stół do projektowania własnego parku i kiosk z prostymi grami.

FANTAZJUJ – to pokój ze ścianą, po której poruszają się pokolorowane przez dzieci obrazki. Dzieci kredkami ozdabiają czekające na nie rysunki, skanują je, by później znaleźć je na ścianie i podążać z nimi przez wirtualne miasteczko.

SEGREGUJ – to miejsce edukacji ekologicznej przez zabawę. Osiem znajdujących się w tej części sali eksponatów tworzy wspólnie Halę Przetwarzania Odpadów.

TWÓRZ – to strefa budowy, w której z klocków można tworzyć wspaniałe budowle wykorzystując przy tym taśmociąg i dźwig. Dodatkowo w tej strefie znajduje się machinarium – ścianka z rurkami, przekładniami, dźwigniami, które służą do przemieszczania piłeczek napędzanych podmuchem powietrza.

TRENUJ – to miejsce zabaw z piłką do nogi. Można strzelać do bramki lub przemierzać niewielki labirynt z przeszkodami jednocześnie kopiąc piłkę.

RELACJA Z WIZYTY

Zobacz naszą relację z wizyty w tym miejscu, obejrzyj zdjęcia prezentujące poszczególne atrakcje i poznaj lepiej to miejsce: SMART KIDS PLANET – ATRAKCJA DLA MAŁYCH DZIECI W WARSZAWIE. 

WARTO WIEDZIEĆ

Smart Kids Planet zlokalizowane jest na Stadionie Narodowym przy którym znajduje się płatny parking.

Warto sprawdzać, czy w dniu naszej wizyty na stadionie nie ma jakiegoś dużego wydarzenia.

Na miejscu jest kawiarnia, w której można kupić nie tylko napoje i ciastka, ale również zupy, sałatki, czy naleśniki.

Na miejscu można podgrzać słoiczek lub mleko.

W weekendy to miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego warto kupić bilet online i uniknąć kolejek do kasy.

 

Gry podróżne dla dzieci - Rodzinne BINGO - Rodzinny Kompas

 

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
Warszawa 03-901 mazowieckie PL
Get directions