Black Friday – lista zniżek na atrakcje dla dzieci w całej Polsce

Przyznaję – tego się nie spodziewałam! Black Friday zawitał też do parków rozrywki, aquaparków i sal zabaw.  Nadal nieliczni biorą udział w piątkowej akcji rabatowej, ale wśród tych kilku są perełki :-). Pierwsze trzy pozycje to moi faworyci. Bilety na pierwsze dwie atrakcje ze zniżką kupuję dzisiaj obowiązkowo!  No więc jeśli planujecie ekscytujące lato łapcie zniżki, […]

Przyznaję – tego się nie spodziewałam! Black Friday zawitał też do parków rozrywki, aquaparków i sal zabaw.  Nadal nieliczni biorą udział w piątkowej akcji rabatowej, ale wśród tych kilku są perełki :-). Pierwsze trzy pozycje to moi faworyci. Bilety na pierwsze dwie atrakcje ze zniżką kupuję dzisiaj obowiązkowo!  No więc jeśli planujecie ekscytujące lato łapcie zniżki, które znalazłam. Nie byłabym sobą, gdybym się z Wami nie podzieliła tą informacją.

FARMA ILUZJI

Jeśli chcecie sobie więcej poczytać o tym magicznym parku rozrywki rodzinnej to zobaczcie profil Farmy Iluzji klikając TUTAJ. Już dziś kupicie bilet na przyszły sezon z 50% rabatem. Sasasasa! Klikajcie TUTAJ i kupujcie bilety na ich stronie.

ENERGYLANDIA

Jeśli chcecie lepiej poznać Energylandię to zobaczcie jej profil TUTAJ. Zobaczcie zniżkę na ich stronie klikając TUTAJ  (79 zł zamiast 109 na bilet normalny i 44 zł zamiast 55 za bilet ulgowy).

PARK WODNY KOSZALIN

Nawet nie wprowadziłam jeszcze tego nowego parku na mapy, ale słyszałam, ze jest super. Dzisiaj oferuje 50% rabatu od ceny standardowych. Zobaczcie TUTAJ. Ja osobiście żałuję, że tak późno zauważyłam zniżkę, bo na 100% bym tam się dzisiaj wybrała. Może Ty masz bliżej i możesz sobie zafundować fajne i tanie popołudnie.

 

SALA ZABAW ALEFUN W WARSZAWIE

Można zdobyć 10 voucherów na wstęp do sali zabaw, do wyboru:

 • paintball laserowy 10 min dla 10 os.  60 zł
 • paintball laserowy 10 min dla 5 os.  30 zł
 • paintball laserowy 10 min dla 2 os. 15 zł
 • paintball laserowy dwa przejścia dla 10 os. 75 zł
 • paintball laserowy dwa przejścia dla 2 os. 15 zł
 • paintball laserowy 10 min+park 2 przejścia+wstęp na czas nieogr. dla 10 os. 200 zł
 • wstęp na czas nieogr.+ park 2 przejścia 15 zł
 • paintball laserowy 20 min dla 10 os.  90 zł
 • paintball laserowy 20 min dla 5 os.  45 zł
 • półkolonie zimowe – turnus z pełnym wyżywieniem 390 zł

Po szczegóły klikajcie TUTAJ. 

HULAKULA W WARSZAWIE

Dzisiaj do 17:00 bilard i kręgle tańsze o 50%, a strefa dla rodziny cały dzień za 10 zł. Szczególy zobaczcie TUTAJ. 

JUPI PARK – SALE ZABAW W CAŁEJ POLSCE

JupiPark jest w Łodzi, Przemyślu, Kaliszu, Swadzimiu, Poznaniu, Szczecinie, Kutnie, Świdnicy, w Nowym Sączu i sama nie wiem, czy przypadkiem nie gdzieś jeszcze 🙂 Czarny piątek zamienili na czarny listopad, a żeby skorzystać z akcji promocyjnej wystarczy wydrukować kupon rabatowy ze strony i w tygodniu dają godzinę zabawy gratis, a w weekendy dodają za darmo 30 minut na beztroskie szaleństwo. Kupon znajdziecie TUTAJ. 

 

Daj kciuka w górę i udostępnij informację znajomym. A jeśli wiesz, że gdzieś jeszcze dziś sprzedają tańsze bilety to nie bądź żyła i daj znać. Wiesz, że ja lubię podróżować 🙂


Mam nadzieję, że w tekście już znalazłaś/eś trochę inspiracji na wycieczki z dzieckiem. Zachęcam Cię również do:

 • przeglądania MAPY atrakcji dla dzieci. Jestem przekonana, że znajdziesz na niej wiele miejsc, które Cię zaskoczą i nabierzesz ochoty na wycieczki.
 • korzystania z WYSZUKIWARKI, dzięki której możesz przeglądać atrakcje dla dzieci naniesione na mapę Polski. To narzędzie umożliwia znalezienie ciekawych miejsc po kategoriach lub miejscowościach, dodatkowo pomaga w znalezieniu ciekawych przystanków na różnych trasach.
 • polubienia mojego fp na Facebooku. Dzięki temu będę mogła informować Cię, gdy pojawią się nowe wpisy z pomysłami na wycieczki lub relacje z odwiedzonych przez Rodzinny Kompas miejsc.
 • zaglądania do nas od kuchni przez obserwację mojego Instagrama.
 • oglądania filmów Rodzinnego Kompasu na YouTube. Filmy pokazują dużo więcej niż zdjęcia. Dzięki nim można praktycznie poznać “atmosferę” miejsc, które odwiedzamy i łatwiej jest podjąć decyzję, czy Tobie i Twoim dzieciom się tam spodoba.
 • czytania Bloga, a na nim relacji z wizyt w najciekawszych miejscach, zestawień z propozycjami na rodzinne wycieczki, dziecięcych przewodników po polskich miastach, informacji o obniżonych cenach biletów i wielu, wielu innych ciekawych tekstów. udostępniania treści, które uważasz za wartościowe znajomym (w szczególności tym mającym dzieci).

Znajdź na blogu: