Black Friday – lista zniżek na atrakcje dla dzieci w całej Polsce

Przyznaję – tego się nie spodziewałam! Black Friday zawitał też do parków rozrywki, aquaparków i sal zabaw.  Nadal nieliczni biorą udział w piątkowej akcji rabatowej, ale wśród tych kilku są perełki :-). Pierwsze trzy pozycje to moi faworyci. Bilety na pierwsze dwie atrakcje ze zniżką kupuję dzisiaj obowiązkowo!  No więc jeśli planujecie ekscytujące lato łapcie zniżki, które znalazłam. Nie byłabym sobą, gdybym się z Wami nie podzieliła tą informacją.

FARMA ILUZJI

Jeśli chcecie sobie więcej poczytać o tym magicznym parku rozrywki rodzinnej to zobaczcie profil Farmy Iluzji klikając TUTAJ. Już dziś kupicie bilet na przyszły sezon z 50% rabatem. Sasasasa! Klikajcie TUTAJ i kupujcie bilety na ich stronie.

ENERGYLANDIA

Jeśli chcecie lepiej poznać Energylandię to zobaczcie jej profil TUTAJ. Zobaczcie zniżkę na ich stronie klikając TUTAJ  (79 zł zamiast 109 na bilet normalny i 44 zł zamiast 55 za bilet ulgowy).

PARK WODNY KOSZALIN

Nawet nie wprowadziłam jeszcze tego nowego parku na mapy, ale słyszałam, ze jest super. Dzisiaj oferuje 50% rabatu od ceny standardowych. Zobaczcie TUTAJ. Ja osobiście żałuję, że tak późno zauważyłam zniżkę, bo na 100% bym tam się dzisiaj wybrała. Może Ty masz bliżej i możesz sobie zafundować fajne i tanie popołudnie.

 

SALA ZABAW ALEFUN W WARSZAWIE

Można zdobyć 10 voucherów na wstęp do sali zabaw, do wyboru:

  • paintball laserowy 10 min dla 10 os.  60 zł
  • paintball laserowy 10 min dla 5 os.  30 zł
  • paintball laserowy 10 min dla 2 os. 15 zł
  • paintball laserowy dwa przejścia dla 10 os. 75 zł
  • paintball laserowy dwa przejścia dla 2 os. 15 zł
  • paintball laserowy 10 min+park 2 przejścia+wstęp na czas nieogr. dla 10 os. 200 zł
  • wstęp na czas nieogr.+ park 2 przejścia 15 zł
  • paintball laserowy 20 min dla 10 os.  90 zł
  • paintball laserowy 20 min dla 5 os.  45 zł
  • półkolonie zimowe – turnus z pełnym wyżywieniem 390 zł

Po szczegóły klikajcie TUTAJ. 

HULAKULA W WARSZAWIE

Dzisiaj do 17:00 bilard i kręgle tańsze o 50%, a strefa dla rodziny cały dzień za 10 zł. Szczególy zobaczcie TUTAJ. 

JUPI PARK – SALE ZABAW W CAŁEJ POLSCE

JupiPark jest w Łodzi, Przemyślu, Kaliszu, Swadzimiu, Poznaniu, Szczecinie, Kutnie, Świdnicy, w Nowym Sączu i sama nie wiem, czy przypadkiem nie gdzieś jeszcze 🙂 Czarny piątek zamienili na czarny listopad, a żeby skorzystać z akcji promocyjnej wystarczy wydrukować kupon rabatowy ze strony i w tygodniu dają godzinę zabawy gratis, a w weekendy dodają za darmo 30 minut na beztroskie szaleństwo. Kupon znajdziecie TUTAJ. 

 

Daj kciuka w górę i udostępnij informację znajomym. A jeśli wiesz, że gdzieś jeszcze dziś sprzedają tańsze bilety to nie bądź żyła i daj znać. Wiesz, że ja lubię podróżować 🙂

Znajdź na blogu: