Radość na talerzu – przestronna restauracja dla dzieci (i nie tylko) ;-)

Mamy taką dziwną przypadłość, że do restauracji przyjaznych dzieciom w Wawrze zawsze trafiamy wieczorem, wracając z późnych podróży. Nieco skrępowani porą mamy wyrzuty sumienia, że na ostatnią chwilę kucharze będą musieli coś dla nas przygotować, kelnerki nie mogą spokojnie odetchnąć. Zawsze jednak trafiamy na optymistyczną, uśmiechniętą załogę, która na godzinę przed zamknięciem gości nas z całą serdecznością. Uwielbiam to w Wawrze.

RESTAURACJA W WAWRZE

Ostatnio trafiliśmy do Radości na talerzu. Nie wybieraliśmy się specjalnie do tej restauracji wcześniej choć już kilka razy o niej słyszeliśmy. Nieco odstraszał nas fakt, że zlokalizowana jest w centrum handlowym, na otwartej przestrzeni, bez dedykowanej toalety. Jak się jednak okazuje przyjemny klimat tego miejsca, jego ciekawy wystrój i duża, przeszklona salka zabaw rekompensują to, czego się obawialiśmy.

 

Restauracja-dziecko-warszawa-przyjazna-dzieciom-wawer_restauracja dla dzieci_rodzinnykompas.plŚwieże jedzenie, delikatne smaki, przestrzeń i przyjemna salka zabaw dla dzieci.

 

Karta dań w Radości na talerzu nie jest długa i przyznaję, że z naszym spacyficznym zamiłowaniem do kurczaka, indyka i łososia nie mieliśmy wielkiego wyboru. Jednak ruskie pierogi i rosół, który zamówiliśmy były bardzo smaczne. Pierogi wręcz rozpływały się w ustach. Dania były lekko doprawione więc odpowiednie również dla małych dzieci (mąż i ja troszkę doprawialiśmy sobie smaki, ale generalnie nie było o uciążliwe).

restauracja-dziecko-warszawa-przyjazna-dzieciom-wawer_estauracja dla dzieci_rodzinnykompas.pl

BEZPŁATNA SALA ZABAW

Nie jedzenie jednak dla maluszków jest w tym miejscu najważniejsze, a przyciągająca wzrok salka zabaw.

Restauracja-kącik-zabaw-warszawa-wawer-przyjazna-dzieciom_restauracja dla dzieci_rodzinnykompas.pl
Przestrzeń zabawy.

W tej przyjemnej przestrzeni każdy znajdzie coś dla siebie. Na dzieci czeka tutaj domek dla lalek, kuchenka z akcesoriami, garaże, samochody, klocki i wiele innych drobnych akcesoriów. Jest też stolik, przy którym mali artyści mogą dać poszaleć wyobraźni i talentowi malarskiemu.

Restauracja-kacik-zabaw-przyjazna-dzieciom-warszawa-wawerDomek dla lalek to jedna z ulubionych zabawek w tym miejscu.

PRZYJEMNA PRZESTRZEŃ

Centrum handlowe, w którym znajduje się lokal jest nieduże, a sama restauracja zloaklizowana i zorganizowana jest tak, że można tu odetchnąć. Bardzo przyjemny wystrój, kwiaty, piękny sufit, wygodne krzesełka i kanapy zachęcają rodziców do błogiego relaksu.

Restauracja-kącik-zabaw-warszawa-wawer-radość-na-talerzu-przyjazna-dzieciom

 

Restauracja-kącik-zabaw-warszawa-wawer-radość-na-talerzu-przyjazna-dzieciom

Restauracja-kącik-zabaw-warszawa-wawer-radość-na-talerzu-przyjazna-dzieciom
Wygodne kanapy i przyjemne światło lamp nadają temu miejscu domowego klimatu.

Myślę, że odwiedzimy jeszcze to miejsce, zwłaszcza, że po tej stronie Warszawy nie ma wielu lokali, w których można w miarę smacznie zjeść i przy okazji zafundować dziecku odrobinę zabawy.

Jeśli chcecie więcej szczegółów, adres i kontakt do restauracji to wszystko znajdziecie na jej profilu TUTAJ. 

POZNAJ WIĘCEJ MIEJSC PRZYJAZNYCH DZIECIOM W WARSZAWIE I CAŁEJ POLSCE

Jeśli szukasz restauracji lub kawiarnii w innej lokalizacji to koniecznie zerknij na mapę. W Warszawie jest w czym wybierać.

SPRAWDŹ CZY ZNASZ ATRAKCJE, KTÓRYMI ZACHWYCAJĄ SIĘ DZIECI I DOROŚLI

Natomiast jeśli szukasz atrakcji lub pomysłów na wycieczki to też Rodzinny Kompas Cię nie zawiedzie. Zostań na dłużej i razem ze mną poznawaj Polskę oczami dziecka 😉

Znajdź na blogu: