Park wodny Kraków

Miejsce idealne na rodzinny odpoczynek.

O Parku Wodnym w Krakowie

W tutejszej hali basenowej czeka wiele atrakcji, a wśród nich przede wszystkim zjeżdżalnie: Aligator – ma ponad 18 metrów długości i 2 metry szerokości, dlatego można z niej zjeżdżać w kilka osób, Tornado  czyli wielka, kolorowa misa o średnicy 9 metrów, Salamandra, której łączna długośc torów wynosi 97 metrów. A dodatkowo 4 zjeżdżalnie zewnętrzne (pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITRO, TWISTER i SPEED FIRE).

Tutaj dostępny jest też Basen z Falą, Rwąca Rzeka o długości 30 metrów, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka ułożona  z magicznych wysepek, dzięki którym można chodzić po wodzie.

Mali Zdobywcy hali basenowej mają duże pole do popisu w swoim ulubionym, kolorowym Brodziku z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statkiem pirackim z wodnymi armatkami, trzema małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem.

W Parku Wodnym znajdziecie również boiska do sportów wodnych: do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną oraz oczywiście tory do pływania.

Oczywiście nie brakuje tu również hydromasaży. W sezonie letnim można tutaj odpoczywać również na specjalnie przygotowanej plaży i korzystać z wodnego barku.

Warto wiedzieć

Źródło informacji i zdjęć: http://www.parkwodny.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dobrego Pasterza 126
Kraków 31-416 małopolskie PL
Get directions