LikeKonik

Kawiarnia stworzona z myślą o dzieciach

O KLUBOKAWIARNI

Klubokawiarnia likeKonik znajduje się w Pawilonie Wyspiańskiego, nieopodal Rynku Głównego. Ideą  tego miejsca jest stworzenie bardzo kreatywnej, przyjaznej kulturze, sztuce i zabawie przestrzeni, dedykowanej przede wszystkim dzieciom i ich rodzinom. Turyści, którzy przybywają z dalszych stron znajdą na miejscu wiele informatorów na temat Krakowa, dzięki którym będą mogli na spokojnie zaplanować wycieczki, gdy dzieci będą się spokojnie bawiły.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Kawiarnia podzielona jest na dwa poziomy (z windą!). Na miejscu znajdziemy wygodne fotele dla rodziców oraz wiele udogodnień dla tych, którzy przybywają z małymi dziećmi. Ciekawostką jest również fakt, że w likeKoniku jest podgrzewana podłoga co ma znaczenie dla maluszków. Do kawiarni można wjechać z wózkiem. Toalety są zamykane i utrzymywane w czystości. DOstępny jest oczywiście przewijak.

MENU

Na miejscu dostępne są kawy, herbaty, koktajle oraz ciasta.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W likeKoniku dzieci znajdą specjalnie przygotowaną do zabawy strefę. W niej znajduje się m.in. magiczny zamek ze zjeżdżalnią, olbrzymie klocki, które pozwalają na budowanie ogromnych wież oraz mnóstwo innych kolorowych zabawek. Na miejscu prowadzone są też liczne zajęcia i warsztaty dla dzieci.

WARTO WIEDZIEĆ

Źródło informacji i zdjęć: www.likekonik.pl

SZUKASZ CZEGOŚ WIĘCEJ?

Sprawdź MAPĘ  atrakcji dla dzieci w Polsce, która tworzę. Skorzystaj z WYSZUKIWARKI miejsc przyjaznych dzieciom i planuj ciekawe wycieczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plac Wszystkich Świętych 4
Kraków 33-332 małopolskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny