Kto Wypuścił Skowronka?

Rodzinny Dom Restauracyjny

O RESTAURACJI

Kto wypuścił skowronka? to miejsce niepowtarzalne. Biały, osiedlowy dom w całości podporządkowany prowadzonej w nim restauracji. Są tu nie tylko piętra, ale półpiętra, rozmaite pokoje i klimaty zdecydowanie przypominające wakacyjne podróże i relaks. Cały parter to ogromna rodzinna przestrzeń z bawialnią dla dzieci w roli głównej. Są tu stoliki i krzesła, ale też fotele a nawet kosze plażowe. Każdy znajdzie sobie miejsce, w którym będzie się czuł komfortowo.  Kto przyjedzie tu na obiad poczuje się jak w domu przyjaciół – z jednej strony bardzo swobodnie i komfortowo będzie się relaksował, a z drugiej strony zostanie ugoszczony i smacznie zje.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Rodzice znajdują tu wszystko to, czego trzeba, gdy wychodzi się z domu z małym dzieckiem. Najbardziej urzekającym miejscem dla rodziców jest jednak przytulnie urządzony  Pokój Mamy i Taty.  Choć jest niewielki stoi w nim ogromny fotel, jest też przewijak, są darmowe pampersy i chusteczki. To niewielka oaza prywatności potrzebna od czasu do czasu każdej mamie i każdemu tacie małego dziecka.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Na miejscu na dzieci czeka wewnętrzny plac zabaw z mnóstwem zabawek, w niedzielę mnóstwo jest tutaj balonów. Dodatkowo w salach przeznaczonych na imprezy okolicznościowe są osobne kąciki zabaw i  kojce.

MENU

Menu dziecięce jest w stałej i dobrej cenie, a w nim do wyboru znajdziemy: gnocchi, sphagetti, pizze, fileciki z kurczaka. Dla dorosłych też nie brakuje rarytasów.

WARTO WIEDZIEĆ

W weekendy w porze obiadowej jest tłoczno i gwarno. Kto chce wtedy zjeść obiad w tym niezwykłym miejscu powinien wcześniej zarezerwować stolik.

Źródło zdjęć: http://www.ktowypuscilskowronka.pl/galeria

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Borkowska
Kraków 30-001 małopolskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)