Termy Bukovina

Miejsce idealne na rodzinny odpoczynek.

O Termach Bukovina

Termy Bukovina to największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Znajdziemy tu baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich można cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C.
Można w tym miejscu korzystać również z licznych saun i łaźni parowych, a także z fantastycznych jacuzzi i setek metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni. A wszystko to na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Co znajdziemy wybierając się do Term Bukovina?

„Bulgotnik” czyli  basen z hydromasażem wszystkich partii ciała: od stóp po barki.

Rwącą rzekę „Bystry Potok” składającą się z dwóch części o różnych głębokościach (0,4 m i 0,9 m). Dzięki lokalizacji w Strefie dla Dzieci i Młodzieży – najmłodsi mogą szaleć tu do woli, bez szkody dla komfortu dorosłych.

„Bonitor Basisty”  czyli największy wewnętrzny basen o głębokości 1,35 metra.  W basenie czekają dysze masujące, „grzybek wodny”, „gejzery” oraz ławki z hydromasażem.

„Mocydełko” czyli płytki basenik o głębokości 40 cm – na miejsu w wersji pod dachem i na dworze.

„Zostawnica”, czyli basen z wewnętrzną i zewnętrzną częścią o głębokości 1,3 metra.

„Niebiesko Dolina” to najcieplejszy w tutejszych Termach, zewnętrzny basen.

„Cepersko Płań” to zewnętrzny basen z niższą temperaturą wodyo głębokości  1,5 m, a długości 20 m. Jego atrakcją jest… muzyka, którą można usłyszeć pod taflą wody – usłyszysz muzykę!

„Jaskinia nad Porońcem” to basen, w którym można podziwiać kaskady w formie wodospadu, eksplorować grotę skalną i dać ponieść się „bystremu potokowi”! Głębokość basenu wynosi 1,3 m.

„Corny Staw” – to miejsce docelowe wszystkich gości korzystających ze zjeżdżalni, które wpadają do jego wody. W tym basenie znajdziemy też… „wodną huśtawkę”!

W Termach Bukovina dostępne są oczywiście również jacuzzi i sauny.

Warto wiedzieć

Źródło informacji i zdjęć:https://www.facebook.com/TermyBUKOVINA/?fref=ts oraz www.termybukovina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sportowa 22
Bukowina Tatrzańska 34-530 małopolskie PL
Get directions