Przystanek Alpaka

Miejsce ciekawe na rodzinny odpoczynek.

O PRZYSTANKU ALPAKA

To miejsce to przystanek na drodze do realizacji marzenia o  ciekawym i pełnym pasji życiu Oli i Krzyśka. Ta miła para podróżując przypadkiem trafiła do agroturystyki, w której znajdowała się hodowla alpak. Zakochali sie w tych zwierzętach oraz w tym, jak pozytywnie działają one na ludzi. I tak, po powrocie z wakacji, podwinęli rękawy, ciężko pracowli, by stworzyć własną alpakową zagrodę na warszawskiej Białołęce. W czerwcu 2018 roku do tego rancha wprowadziły się 4 alpaki: Gucio, Chico, Wicherek i Szeryf, które teraz można odwiedzać nie wyjeżdżając z miasta.

OFERTA

Chcąc skorzystać z tutejszej oferty można umówić się na kameralne (rodzinne – do 8 osób) SPOTKANIE Z ALPAKAMI. Na taką wycieczkę trzeba umówić się telefonicznie, bo całe “ranczo” rezerwowane jest wtedy na godzikę  tylko dla Was. Pan Krzysiek zaprowadzi Was do zwierząt, opowie o nich, pozwoli je pogłaskać, poprzytulać i wycałować ;-). Kto będzie miał ochotę może z oferty Przystanku wybrać SPACER Z ALPAKAMI. Wtedy wspólnie ze zwierzaczkami pojedziecie do lasu i pobłądzicie między drzewami.

Jeśli natomiast będziecie szukać miejsca na rodzinnego grilla, czy spotkanie na łonie natury to również możecie przyjrzeć się propozycji PIKNIKU w tym miejscu.

WARTO WIEDZIEĆ

Na każde spotkanie w  tym miejscu trzeba umówić się telefoicznie.

Źródło zdjęć: Przystanek Alpaka

 

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lewandów 33A
Warszawa 00-001 mazowieckie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)