Park linowy Bielany

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

TRASY DOSTĘPNE W PARKU

Park linowy Bielany oferuje 5 tras o różnym stopniu trudności:

  • trasa niebieska – przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia i na maksymalny wzrost 120 cm. Trasa ma 105 metrów długości i znajduje się na wysokości do 1,5 metra. Posiada 10 atrakcji np. pajęczyna przestrzenna, basen z piłkami, worki bokserskie.
  •  trasa junior – dla dzieci o wzroście 120 cm i znajduje się na wysokości 150 cm — ma 115 m długości i zawiera 13 atrakcji np. kładki, platformy, siatka pionowa, palisada, dwie „tyrolki”, most dwu- i trzylinowy, surfer, tunel siatkowy i wiele innych
  •  trasa średnia I – dla dzieci od 130 cm (wysokość od 5 do 7 m) — jej długość to 240 m, 20 atrakcji np. pal buszmena, most dwu- i trzylinowy, koala, skok indiański, makarony, wagi, belki wiszące, platformy, „tyrolka” o długości 50 m itd.
  •  trasa średnia II o podwyższonym stopniu trudności od 140 cm (wysokość od 3 do 8 m) — 215 m długości, 19 atrakcji np. linoskoczek, jeżdżąca rączka, linki zlośliwe, obręcze i belki, strzemiona, makarony podwójne i wiele innych.
  •   trasa wysoka o dużym stopniu trudności od 150 cm (wysokość od 8 do 10 m) — 290 m długości, 25 atrakcji takich jak: pal buszmena, U wielokrotne, huśtawki, trapezy równoległe, strzemiona, skok tarzana, kołki, koala, belki V, wagi, zjazd tyrolski 120 m i wiele innych.
  • zjazd tyrolski — wejście drabinką speleo na wysokość 10 m i długi zjazd 120 m.

Dodatkowo w parku można swoich sił spróbować wspinając się na drzewo, na którym przygotowaną trasę na wysokości 15 metrów. Atrakcja przeznaczona dla uczestników od 15 do 80 kg. Ścianka na drzewie jest ekologiczna, zamontowana w bezinwazyjny sposób na drzewie oraz posiada profesjonalne chwyty wspinaczkowe.

WARTO WIEDZIEĆ

Park linowy mieści się na obrzeżach Lasu Bielańskiego, gdzie bez problemu można dojechać Wisłostradą,  autobusem lub ścieżkami rowerowymi wzdłuż Kępy Potockiej. Park znajduje się w odległości 300 metrów od pętli autobusowej na Gwiaździstej. W nawigację można wpisać Gwiaździsta 79 A, lecz na teren parku nie można wjechać już autem.

Źródło zdjęć i informacji: www.park-linowy-bielany.pl, web.facebook.com/ParkLinowyBielany

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warszawa 01-651 PL
Get directions
Sobota - Niedziela: 11:00-18:00
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe