Julinek

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O Parku Julinek

W parku Julinek na gości czeka kilka dużych atrakcji:

Podbniebny Cyrk to jeden z największych w Polsce parków linowych – 138 przeszkód na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości! Zbudowany w całości na naturalnym drzewostanie zapewnia wspaniałe przygody nie tylko dorosłym – dwie z tras przygotowane są specjalnie z myślą o najmłodszych, gdzie zastosowana jest asekuracja ciągła, co pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Pozostałe trasy oferują zabezpieczenie alpinistyczne, zanim jednak zostaniemy na nie wpuszczeni każdy musi przejść szkolenie, a tras bacznie pilnują instruktorzy.

Kraina Dmuchańców, w której znajduje się aż kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia HIPPO SLIDE, która ma aż 12m wysokości i 30m długości, gdzie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa każdy może dostać porządną dawkę endorfin!

Pole do MINI – GOLFA, gdzie napotkamy 18 dołków, do których dostępu bacznie pilnują cyrkowe postacie.

Dla najmłodszych dodatkowo przygotowany został niesamowity tor rajdowy, po którym poruszać się można samochodzikami elektrycznymi. Co jakiś czas zmieniany jest jego układ, żeby żaden szkrab się nie znudził.

Plac zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. W całości wykonany jest z drzewa, dzięki czemu dobrze komponuje się z całym terenem i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci.

Czas spędzony pomiędzy kolejnymi atrakcjami zapełnią gry i zabawy z animatorkami, które mają głowy pełne pomysłów by zadowolić nawet najbardziej wymagające dzieciaczki! Zabawy w kolorową chustą, cyrkowe tory przeszkód, kręcenie talerzykami, malowanie buziek, plecenie kolorowych warkoczyków oraz wiele innych czeka w centralnym punkcie Parku! A dodatkowo w każdy weekend zaplanowane są tematyczne psoty – Indianie i kowboje, rycerze i księżniczki a nawet superbohaterowie!

Dodatkowo na boiskach sportowych można pograć w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona czy pierścieniówkę.

Warto wiedzieć

Źródło zdjęć i informacji: www.julinek.com.pl

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warszawska 1
Leszno 05-084 mazowieckie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)