Sabat Krajno

O Sabacie Krajno

Przyjeżdżając w to miejsce można się nastawić na kilka różnych rodzajów atrakcji:

Aleja Miniatur udostępnia podróż po całym świecie w zaledwie kilka godzin! Tutaj przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 45 budowli!

Kino 6d oferuje dwie dwunastoosobowe sale, aż do 12 różnych efektów, 15 filmów do wyboru. Przejedź się po lasach Amazonii, odwiedź opuszczony szpital albo zmierz się z Halloweenowym stworem. To wszystko oraz wiele więcej oferuje Kino 6D.

Park linowy zbudowany w całości na palach. Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwolą na przetestowanie swoich umiejętności starszym jak i najmłodszym. Trasa dziecięca dostępna od 3 roku życia ! Zjazd tyrolski o długości prawie 100 metrów

Lunapark zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak strefa dmuchanych zamków z 7 metrową zjeżdżalnią czy dmuchaną dżunglą, elektryczne łódeczki i bawialnia w postaci stacji kosmicznej. Autodrom, karuzela Crazy Yacht imitująca sztorm, Eurobungee oraz Rollercoaster Universal. A to nie koniec atrakcji…

Natomiast zimą zaprasza Ośrodek narciarski oferuje najdłuższe trasy zjazdowe w centralnej Polsce, dwa wyciągi talerzykowe oraz nowoczesny wyciąg taśmowy do bezstresowej nauki. Profesjonalna szkoła narciarska, w pełni wyposażona wypożyczalnia oraz doskonale przygotowane i oświetlane trasy. Stok narciarski „Sabat” 425m.npm. znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego u podnóża Łysicy 612m.npm. najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich.

Warto wiedzieć

Na terenie Sabatu Krajno skorzystać można z oferty restauracji.

Źródło informacji i zdjęć: www.sabatkrajno.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krajno-Zagórze 26-008 świętokrzyskie PL
Get directions