Zalesie Mazury Active SPA

Hotel przyjazny rodzinie. Liczne atrakcje dla dzieci.

O HOTELU

Hotel znajduje się na uboczu, w nad jeziorem Orzyc Wielki, w lesie sosnowo-świerkowym. Rodziny, które przyjeżdżają tutaj z dziećmi mogą korzystać z prywatnej plaży oraz wielu udogodnień i atrakcji. Do najważniejszych należą:

BAJKOLANDIA, czyli wewnętrzny, duży plac zabaw z małpim gajem. Są tu zarówno zabawki dla najmłodszych (basen z kulkami, mega klocki i inne zabawki) jak i zabawki, jeździki, kącik plastyczny, cymbergaj, piłkarzyki i sala gier z kącikiem Playstation

ANIMACJE DLA DZIECI oraz kinderbale.

MINI ZOO, w którym mieszkają 3 kuce szetlandzkie, osiołek, 2 kozy, kurki oraz króliki. Animatorzy od czasu do czasu organizują dzieciom wspólne karmienie zwierząt.

PRZEJAŻDŻKI NA KUCYKACH

BASEN REKREACYJNY oraz strefa HAPPY KIDS z brodzikiem o głębokości 0,5 m, z fontanną grzybek,  zjeżdżalniami basenowymi dla dzieci typu „Słoń” i „Smok”.

3 ZEWNĘTRZNE PLACE ZABAW, 2 dmuchane zamki dostępne w sezonie letnim, 2 duże trampoliny oraz bezpłatne samochodziki, jeździki oraz rowerki trójkołowe znajdujące sie na terenie hotelu.

KĄCIK ŁASUCHA w restauracji, a dla tych, którzy będą się chceili bawić po posiłku kącik zabaw, który umożliwia dorosłym spokojne skończenie posiłku.

Na dorosłych czeka oczywiście SPA. W tym hotelu dobrze jest korzystać z przygotowanych pakietów, które zapewniają najwięcej bezpłatnych atrakcji dodatkowych (zwłaszcza dla dzieci). Pakiety są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem – np. na wakacje pojawiają się już w styczniu.

Warto wiedzieć

Niektóre pokoje (przynajmniej w częci B) sa bardzo małe. Zawsze dobrze jest zwrócić uwagę na metraż oferowanego pokoju zanim się podejmie ostateczną decyzję.

Źródło informacji i zdjęć: www.zalesiemazury.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zalesie 11-010 warmińsko-mazurskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)