TEPfactor

Miejsce ciekawe dla starszych dzieci i dorosłych.

O TEPfactor – PARKU ROZRYWKI W WARSZAWIE

TEPfactor to park sportowo – rozrywkowy, w którym na gości czeka aż 25 wykutych w skale pokoi, do których wchodzi się całymi drużynami (liczącymi 2-6 graczy). Uczestnicy w zabawie mierzą się z wyzwaniami z czterech różnych kategorii: 

  • logika, 
  • cierpliwość, 
  • zręczność, 
  • siła fizyczna. 

Poradzenia sobie z zadaniami nie ułatwiają zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektroniczne przeszkody. Zabawa wymaga pracy zespołowej, a prócz ogromnej satysfakcji z mierzenia się z wyzwaniami, na najlepszych (którzy przejdą 5 premiowych pokoi) czekają nagrody. 

KTO MOŻE SIĘ BAWIĆ?

W TEPfactor może się bawić każdy, kto ma ochotę przeżyć przygodę i spróbować czegoś nowego. Wyzwania TEPfactor przygotowane zostały na trzech poziomach trudności (brązowym, srebrnym i złotym) i dostępne są dla dorosłych oraz dla dzieci od 10 roku życia.

Zobacz ich filmik z wyzwań czekających w TEPfactor:

Zaczynamy weekend! Zabierz ekipę i wpadajcie do TEPfactor! Sprawdź swoje siły w miejscu pełnym adrenaliny i dobrej zabawy!ZAPRASZAMY ❤️

Opublikowany przez TEPfactor Warszawa Piątek, 24 maja 2019

WARTO WIEDZIEĆ O TEPfactor

Nie trzeba mieć żadnego specjalnego przygotowania, by wziąć udział w wyzwaniach TEPfactor. Ze sobą należy zabrać luźniejsze ubranie sportowe oraz obuwie sportowe na zmianę.

Na zabawę można zarezerwować sobie od 1 do 4 godzin. Przy czym wybierając się do TEPfactor na godzinę należy nastawić się na zabawę w części pokoi, bo przejście wszystkich zajmuje od 3-4h. Bilety można rozliczać wg spędzonego na zabawie czasu, można też wybrać voucher na 3 lub 4 godziny zabawy. 

Rezerwacji wizyty można dokonać przez stronę internetową TEPfactor lub bezpośrednio przez kontakt z recepcją pod numerem telefonu 668 088 508. 

Rezerwacji firmowych lub szkolnych można dokonywać pod numerem 784 080 047.

TEPfarctor zlokalizowane jest w CH Blue City (poziom +3) więc goście mają do dyspozycji duży, bezpłatny parking. 

Wpis powstał we współpracy z TEPfactor.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aleje Jerozolimskie 179
Warszawa 02-222 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Tutaj swobodnie zaparkujesz samochód