Świat Labityntów Bliziny

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O Świecie Labiryntów Bliziny

Świat Labiryntów Bliziny to rodzinny park tematyczny, na który składają się trzy rodzaje labiryntów (drewniane, z kukurydzy oraz labirynty małe). Znajdują się u nas zarówno tory wymagające ruchu jak i łamigłówki, puzzle i labirynty wymagające logicznego myślenia. Główną atrakcją parku jest olbrzymi labirynt drewniany oraz czynny od połowy lipca do jesieni labirynt w polu kukurydzy.

Wybierając się w to miejsce trzeba zapomnieć o technicznych udogodnieniach. Tutaj nie ma Wi-fi ani też mechanicznych zabawek dla dzieci. Nie ma nawet wybrukowanych ścieżek. Można za to, wśród pól i lasów, wdychając świeże powietrze biegać po trawie, czasem po wilgotnym polu kukurydzy, rozwiązywać zagadki i cieszyć się towarzystwem przyjaciół czy rodziny. Jeśli byliście tu raz możecie spokojnie przyjechać również za rok, bo co sezon zmienia się wzór labiryntu kukurydzianego, który dyktuje temat przewodni zabawy. W zależności od tematu przewodniego, w Świecie Labiryntów można stać się ma przykład piratem, szeryfem, kosmitą, albo wielkim odkrywcą.

Chodzenie po labiryncie nie jest też zwykłym spacerem. Przekraczając bramy tego miejsca goście stają się uczestnikami zabawy, która przebiega według pewnego scenariusza. Otrzymuje się zadania do wykonania, wybiera poziom trudności trasy itd.

Labirynty są dedykowane gościom w różnym wieku: od przedszkolaków aż po seniorów.

 

WARTO WIEDZIEĆ

Świat labiryntów czynny jest sezonowo od kwietnia prawie do końca października. Dobrze jest zadzwonić i upewnić się co do godzin otwarcia (zwłaszcza poza sezonem lub w przypadku niesprzyjającej pogody).

Na miejscu można kupić kiełbaski do przygotowania na ognisku/grillu.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.swiatlabiryntow.pl

 

 

1 review

  1. OK

    Ciekawy labirynt drewniany, słabszy kukurydziany.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *