Sensoryczny Labirynt Muzyczny

Projekt stworzony z myślą o dzieciach.

O LABIRYNCIE

Z zasady nie opisujemy projektów, jako osobnych tematów. Ten jednak jest zupełnie wyjątkowy…Sensoryczny Labirynt Muzyczny to nowatorski projekt artystyczny  z pogranicza instalacji, teatru i muzycznego performensu. Jest ciekawy zarówno dla małych, jak i całkiem dużych odbiorców. Dzieci wraz z rodzicami mogą w labiryncie doświadczać niecodziennych wrażeń poszukując dźwięków tworzonych na żywo przez muzyków ukrytych w labiryntach staromiejskich piwnic.

Sensoryczny Labirynt Muzyczny to przestrzeń dla zmysłu dotyku, wzroku, słuchu i zapachu. Bezpieczne i przytulne wnętrza, pełne różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych, muzycznych i dotykowych zapraszają do odkrywania, eksperymentowania, przeżywania… Przenoszą odbiorców w zupełnie inny wymiar – wymiar cudownego spokoju i relaksu, tam, gdzie zatrzymuje się czas.

Rodzice, którym udało się “upolować” bilety są zachwyceni. A wejściówki rozchodzą się niemal z prędkością światła. Te na marzec 2017 roku zostały wyprzedane w ciągu jednego dnia od uruchomienia sprzedaży…

Film z Labiryntu można obejrzeć na przykład TUTAJ.

WARTO WIEDZIEĆ

Sensoryczny Labirynt Muzyczny to projekt realizowany w Teatrze Małego Widza. Obecnie jest dofinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Zobaczcie relacje blogerek z wizyty w tym miejscu:

CUDOWNE I POŻYTECZNE

 

 

 

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jezuicka 4
Warszawa 00-281 mazowieckie PL
Get directions