Rodzinna Klubokawiarnia Praska

Miejsce stworzone z myślą o rodzinach.

O RODZINNEJ KLUBOKAWIARNI PRASKIEJ

Rodzinna Klubokawiarnia Praska to przestrzeń stworzona na warszawskiej Pradze Północ dla rodzin, które chcą niezobowiązująco, ale sympatycznie spędzić czas: pijąc dobrą kawę, czytając książki, rozmawiając z przyjaciółmi, czy bawiąc się.  Wszystko bazuje to na życzliwości, przyjacielskim podejściu do drugiego człowieka i domowej atmosferze.  Zwyczajnie miło (a z relacji rodziców wręcz rodzinnie) się tutaj spędza czas –  czy to w czasie leniwego popołudnia, warsztatów, czy organizowanych np. przyjęć urodzinowych. 

Przychodzący tu rodzice mogą tu nie tylko odpocząć, ale również otrzymać wsparcie i indywidualną pomoc specjalistów w tym: psychologa, pedagoga, prawnika, coacha, logopedy. Można też uczestniczyć w grupowych warsztatach z zakresu: umiejętności wychowawczych, komunikacyjnych, budowania relacji rodzinnych, wspierania prawidłowego rozwoju dziecka, radzenia sobie ze stresem i agresją. W czasie warsztatów dziećmi opiekują się opieką wolontariusze. Wszystko dopasowywane jest do potrzeb goszczących w kawiarni rodzin. 

Atmosferę tego miejsca tworzą spotykające się tu rodziny wspierane przez prowadzącą Klubokawiarnię Fundację A.R.T. To miejsce ma przywodzić na myśl ciepło, zapach kawy i herbaty oraz przyjazną atmosferę, o którą dbają wszyscy zjawiający się tu goście.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W kawiarni dostępne są krzesełka do karmienia oraz przewijak.

MENU

Mali goście mogą tutaj skosztować gofrów, tostów, kakao, galaretki, ciasteczek.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Na dzieci czeka sala zabaw z  książkami i zabawkami edukacyjnymi, w której odbywają się również zajęcia dydaktyczne.

WARTO WIEDZIEĆ

Wpis powstał w ramach akcji “Podziękuj kawiarni”, do której kawiarnie do wpisania na mapę Rodzinnego Kompasu zgłaszali sami rodzice. Informacje oraz zdjęcia pochodzą od Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dąbrowszczaków 8
Warszawa 03-478 mazowieckie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny