Park Rozrywki Zieleniewo

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O PARKU ROZRYWKI ZIELENIEWO

W Parku Rozrywki Zieleniewo znajduje się 7 krain tematycznych, które dostępne są głównie w sezonie letnim (zimą można nabyć jedynie bilety spacerowe). Wśród tutejszych atrakcji dla dzieci znajdują się:

 • Wioska indiańska, w której dzieci mogą doświadczyć: strzelania z łuku, przejażdżki na kucyku, zwiedzania wioski, spaceru labiryntem szoszonów, jazdy na nartach indiańskich, zabawy na huśtającym korzeniu, śpiewów przy bębnie.
 • Western City, gdzie dostępna jest makieta dzikiego zachodu, przejażdżka bryczką, byk rodeo, pokaz napadu na bank, karuzela kowbojska oraz westernowa loteria.
 • Lunapark, a w nim kule wodne, autodrom, beczka śmiechu oraz rower na linie.
 • Motopark oferujący off road, zabawę w beczkowozie, crazy carty oraz quaady.
 • Miasteczko ruchu drogowego z elektrycznymi hulajnogami.
 • Mini-zoo, w którym w lipcu i sierpniu można doić kozy.
 • Stadnina koni.

Warto wiedzieć

Dzieci do lat 3 oraz osoby po 70 roku życia wchodzą bezpłatnie.

Źródło informacji i zdjęć: www.zieleniewo.pl

2 reviews

 1. rewelacja

  Rewelacyjne miejsce na spędzenie dnia w trochę innej formie niż jesteśmy przyzwyczajeni. Klimat miejsca oraz stroje obsługi są super. Cały czas coś się dzieje pokazy artystyczne kaskaderskie a najlepszy jest napad na bank do tego dużo znanych i mniej znanych atrakcji. Kuchnia smaczna i nie zdzierają jak to ma miejsce w tego typu przybytkach. Obiad frytki plus kotlet i surówka 18 zł i spora porcja. Ja i dzieci byliśmy zachwyceni. Polecam

 2. pogodne miejsce

  Polecam dla wszystkich dużych i małych. Mnóstwo atrakcji w cenie jednego biletu wstępu to naprawdę dobra oferta można spędzić tam cały dzień. Obsługa super poprzebierana uśmiechnięta i pomocna.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szczecińska 66
Zieleniewo 78-100 Województwo zachodniopomorskie PL
Get directions