Park linowy High-Position

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

TRASY DOSTĘPNE W PARKU

Park linowy High-Position to ponad 60 atrakcji zlokalizowanych na terenie o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych. Dla gości przygotowano 3 trasy o różnym poziomie trudności oraz długości.

  • Trasa łatwa przeznaczona jest dla dzieci od 130 cm wzrostu, na której znajduje się 17 różnych konkurencji, w tym 2 zjazdy tyrolskie. Wszystkie atrakcje są zawieszone na wysokości od 0,5 metra do 2 metrów.
  • Trasa średnia, z której mogą skorzystać starsze dzieci powyżej 150 cm wzrostu. Trasa zawiera 20 różnych przeszkód na wysokości od 0,5 m aż do 8 metrów. Na tej trasie można zjechać na tyrolce o długości 75 metrów. Dla najbardziej doświadczonych klientów przeznaczona jest trasa trudna.
  • Trasą trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku. Przeznaczona jest dla osób powyżej 150 cm wzrostu i zajmuje około 25 przeszkód rozciągniętych po całym parku. Trasę kończy się zjazdem na tyrolce o długości 175 metrów na wysokości dochodzącej do 13 metrów. Zjazd odbywa się nad fosą Fortów Bema.

WARTO WIEDZIEĆ

Park linowy High-Position zlokalizowany jest na terenie zabytkowych Fortów Bema, w malowniczej dzielnicy Warszawy – Bemowie. Do parku można dostać się miejskim autobusem lub samochodem. Przy Parku znajduje się duży parking samochodowy.

Nie jesteśmy pewni, którego dnia park otworzy swoje bramy – zdzwońmy i dopytujmy 🙂

Źródło zdjęć i informacji: www.high-position.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obrońców Tobruku 11
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
W okresie wiosennym (kwiecień): Sobota i Niedziela: 11:00 – do zmroku W okresie letnim (od maja): Poniedziałek – Piątek: 11.00 – do zmroku Sobota – Niedziela: 11.00 – do zmroku W okresie jesiennym (od września): Poniedziałek – Piątek: 14:00 – do zmroku Sobota – Niedziela: 11:00 – do zmroku
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny