Nasza huśtawka – ZAMKNIĘTE

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

KAWIARNIA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

O KAWIARNI

Nasza huśtawka to niezwykle przestronna kawiarnia z klimatem i szeroką ofertą, jakiej nie spotyka się w połączeniu z typowym miejscem pica kawy. Tutaj można przyjść na taniec, potańcówki, a nawet zabiegi pielęgnacyjne…

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W lokalu znajdują się krzesełka dla mniejszych i większych dzieci. Toaleta jest dość duża i można w niej spokojnie zmienić pieluszkę dziecka (korzystając oczywiście z dostępnego przewijaka). Sala restauracyjna jest duża, można więc spokojnie wejść z wózkiem.

MENU

W menu dziecięcym królują klasyki: rosół, pulpeciki w sosie pomidorowym, fileciki z kurczaka. Dorośli znajdą tu coś na mały i duży głód, a także na potrzebę podwyższenia cukru we krwi.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Mali goście mogą szaleć na przygotowanym, dość dużym kąciku zabaw. Na podłodze znajduje się wykładzina (a pod nią podobno podgrzewana podłoga). DO zabawy służą: domek z kuchenką,naczyniami i zabawkowymi artykułami spożywczymi, klocki dla młodszych i starszych (w tym lego duplo), duże miękkie klocki, lustra zniekształcające sylwetkę, stoliki, krzesełka, kredki, obrazki, samochody, lalki, komputerek itd.

W niedziele między 14:00 a 17:00 odbywają się tu bezpłatne, tematyczne warsztaty dla dzieci. Dobrze jest w ich czasie rezerwować stolik.

KAWIARNIA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

WARTO WIEDZIEĆ

W sezonie kawiarnia otwiera ogródek a w nim plac zabaw i oczywiście zgodnie z nazwą huśtawki. Tutaj można też łatwo zaparkować auto, ponieważ Nasza Huśtawka posiada swój parking.

2 - liczba recenzji i opinii

 1. Wracamy ze względu na kącik zabaw.

  Bardzo duża kawiarnia. Dzięki przestrzeni i sporemu kącikowi zabaw jesteśmy zachęceni do powrotu. Tutaj dzieciaczki bezpiecznie się bawią, a my mamy chwilę na kawę. Są krzesełka do karmienia dla młodszych szkrabów i takie dla starszych dzieci. W toalecie jest przewijak, nawet były nawilżane chusteczki i woreczki na pieluszki. Tylko jedzenie niestety smakowało nam przeciętnie. Wolimy korzystać z tego miejsca jako kawiarni, w której możemy odpocząć kiedy dzieci dobrze się bawią.

 2. Duży lokal, miła obsługa, jest co zjeść.

  Bardzo duży lokal – chyba jeden z niewielu oprócz Kury Domowej po tej stronie Warszawy. Menu może nie jest bogate, ale da się coś zjeść, wypić kawę i posiedzieć gdy dzieciaki bawią się w sporym kąciku zabaw. Widziałem, że są też jakieś dodatkowe atrakcje w wybranych dniach, ale akurat na nie nie trafiliśmy.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trakt Lubelski 391
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek- Czwartek: 08:30 – 22:00 Piątek: 08:30 – 23:00 Sobota: 10:00 – 23:00 Niedziela: 11:00 – 21:00
 • Animator dba o dobrą zabawę dzieci w weekendy
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Atrakcje dla starszaków (7+)
 • Dzieci mogą brać udział w zorganizowanych warsztatach
 • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
 • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
 • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
 • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
 • Tutaj znajdziesz przewijak