Dobra Bawialnia

Miejsce dobrej, swobodnej zabawy.

O SALI ZABAW

Dobra Bawialnia to  klimatyczne miejsce, w którym maluszki i ich opiekunowie mogą bawić się i odpoczywać w swobodnej, ciepłej atmosferze. To sala zabaw inna niż wszystkie, bo oferuje spokój, dużo światła, wiele pięknych, głównie drewnianych, zabawek, mnóstwo książek i dobry design. To miejsce promuje świetnych polskich producentów zabawek i mebli. Inspirowane jest pedagogiką Montessori.

Dobra Bawialnia jest miejscem, w którym organizowane są liczne warsztaty dla dzieci i rodziców. Wśród nich są m.in. zajęcia prowadzone przez siostrzaną szkołę muzyczną Barwy Muzyki lub przyjaciół kawiarni– specjalistów od dziecięcej sensoryki.

Na sesje swobodnej zabawy można przychodzić  od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00 i 15:00-18:00 oraz w weekendy od 10:00 do 13:00.

Udogodnienia DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Na miejscu czeka dużo miejsca na wózki, przestronny hol z wyodrębnioną szafą na buty i wieszakami na ubrania (ze względu na obowiązującą strefę czystej zabawy), duża łazienka z przewijakiem, nocnikiem i nakładką na toaletę (w której dostępne są pieluszki i chusteczki dla zapominalskich ;-). Jest też krzesełko do karmienia oraz drewniany stoliczek i krzesełka, przy których starsze dzieci dzielą się przyniesionymi przekąskami. W Dobrej Bawialni wyznaczone jest bezpieczne miejsce do zabawy dla niemowląt .

Menu

Dobra Bawialnia nie jest kawiarnią, ale dla każdego znajdzie się drobny poczęstunek. Na miejscu można delektować się  kawą espresso, latte, cappuccino, różnymi rodzajami herbat. Na dzieci czekają musy w tubkach i zdrowe batony.

Atrakcje

W Dobrej Bawialni na dzieci czekają: kuchnia i dużo warzyw-zabawek z materiału lub drewna, wózek retro i domek dla lalek,  duża konstrukcja/kryjówka ze sklejki ze zjeżdżalniami, namiot dla dzieci, bujak/ konstrukcja do wspinaczki z drabinką, mini ścianka do wspinaczki, pchacze i zabawki do ciągnięcia, stoliki tematyczne, sortery i zabawki sensoryczne.

WARTO WIEDZIEĆ

Wstęp do Bawialni jest płatny (20zł za opiekuna i dziecko na całą sesję, kolejne dzieci i dorośli – 10zł każdy). Po udziale w płatnych zajęciach otrzymuje się 50% zniżki na swobodną zabawę.

Parking znajduje się przy ulicy warto jednak wiedzieć, że Dobra Bawialnia zlokalizowana jest 3 minuty od metra i blisko przystanków wielu linii.

Pierwsze wejście z wózkiem może wydać się kłopotliwe – trzeba wejść przez bramę na klimatyczne podwórko i wejść do klatki na lewo od figurki. Tam czeka na dzielnego opiekuna kilka schodków. Większość wózków (z wyjątkiem podwójnych) mieści się do windy. W razie potrzeby istnieje możliwość zostawienia wózka na dole klatki lub na podwórku – sala dysponuje  blokadami rowerowymi dla opiekunów

Źródło informacji i zdjęć: Dobra Bawialnia, zgłoszona do wpisu na mapę przez rodziców lubiących to miejsce w ramach akcji „Podziękuj kawiarni”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dobra 22/24
Warszawa 00-456 mazowieckie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek