Alt Cafe

Miejsce z udogodnieniami dla dzieci

O KAWIARNI

Kawiarnia Alt Cafe mieści się na osiedlu Altus w Gdyni. Kawiarnia podzielona jest na dwie części: pierwsza – utrzymana w nowoczesnym klimacie, przeznaczona głównie dla dorosłych; druga to pokój jak z bajki, który powstał z myślą o dzieciach.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji znajdziemy przewijak i krzesełka do karmienia.

MENU

W menu znajdziemy jedzenie bezglutenowe np. ciasto z borówkami. Można spróbować różnego rodzaju pizzy albo wybrać się na śniadanie np. na jajecznicę na maśle. Menu jest tak skomponowane, że właściwie nie było potrzeby tworzyć osobnej propozycji dla najmłodszych.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Kawiarnia Alt Cafe przystosowała całe piętro dla najmłodszych gości. Maluchy mają tu do swojej dyspozycji nowoczesny drewniany domek, mini zjeżdżalnię z basenem z kulkami, konia na biegunach, tor wyścigowy, jeździki i wiele innych zabawek (lalki, kręgle itd.). Zaraz obok placu zabaw znajdują się stoliki dla rodziców, którzy mogą obserwować zabawę swoich pociech. Sala jest zamykana na bramkę, wiec nie ma obaw, że maluchy wyjdą na schody.

WARTO WIEDZIEĆ

W kawiarni organizowane są warsztaty dla dzieci i dorosłych, m.in. czytanie na dywanie, nauka żonglowania, gra planszowa jako narzędzie rozwoju dziecka.

 

Źródło zdjęć i informacji: www.altcafe.com.pl

 

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Legionów 112
Gdynia 81-472 pomorskie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek: 9:00-21:00 Sobota - Niedziela: 10:00-20:00
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
  • Tutaj znajdziesz przewijak