7Club

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O kręgielni

W 7 Club oferuje cztery wysokiej jakości tory bowlingowe, a na każdym może grać do ośmiu zawodników. W cenę wynajmu torów wliczone jest także wypożyczenie specjalnego bowlingowego obuwia na czas gry oraz profesjonalny instruktaż. W ofercie można spotkać tradycyjną grę w kręgle lub gry o bardziej rozrywkowym profilu (polecane dla mniej profesjonalnych graczy). Do dyspozycji są też wyścigi i trumienkę. Jak się komuś znudzą kręgle, to może pograć w darty. Kręgielnia jest przeznaczona dla starszych dzieci, gdyż nie posiada toru z bandami.

Wymagany wiek Dziecka

Kręgielnia zaprasza dzieci w wieku od 8 lat ze względu na fakt, że najlżejsze kule, jakie posiada, są trzykilowe i jest ich tylko kilka sztuk.

Dzieci do lat 12 mogą przebywać na terenie kręgielni wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. W przypadku grup zorganizowanych, w której są dzieci poniżej 12 roku życia muszą mieć, co najmniej jednego opiekuna na 15 uczestników, odpowiedzialnego za swoich podopiecznych przez cały czas przebywania na terenie kręgielni.

organizacja urodzin

W 7club zapewniamy swobodną przestrzeń, w której dzieci mogą wyładować swoją energie. Dodatkowo gra w kręgle stanowi doskonałą atrakcję dla Jubilata i jego młodych Gości.

Pomagamy w zapewnieniu słodkiego poczęstunku, Rodzicom pozostawiamy możliwość przyniesienia własnego tortu.

warto wiedzieć

Klub znajduje się w ośrodku rekreacyjnym Prawy Brzeg, w którym znajduje się basen, sauny, siłownia, gabinety masażu i odnowy biologicznej.

Źródło zdjęć i informacji: www.7club.com.pl, https://web.facebook.com/kregielnia7club/

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jagiellońska 7
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek - Niedziela: 12:00-22:00