Playground Arena

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O Playground Arena

To ogromna sala zabaw i sportowych szaleństw przygotowana na prawie 1500 metrach kwadratowych powierzchni. Inaczej rzecz ujmując to najnowocześniejszy i najnowszy plac zabaw z lasem tropikalnym pełnym przygód. Na dzieci czeka tu:

Główna konstrukcja zabawowa – czyli małpi gaj połączony z różnymi dodatkowymi atrakcjami.  Między przejściami tej konstrukcji dzieci natką się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

 Statek piracki – miejsce, w którym dzieci stają się poszukiwaczami przygód. Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja… czekają na załogę statku.

Edukacyjna ścieżka rowerowa – miejsce,w którym możesz nauczyć dziecko jeździć na pierwszym rowerze.  Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Strefa dla dzieci do 3 lat – jest zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tunelów. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami.

Drabinkowe wyzwanie – to miejsce dla miłośników wyzwań, bo przejście po całym torze drabinkowym, bez dotknięcia podłogi nie jest proste.

Warto wiedzieć

Najkorzystniejsze jest kupowanie biletów całodniowych, bo każda minuta po przekroczeniu czasu w innych opcjach biletowych nie jest tania…

Parking P5 dla klientów Fun Areny jest bezpłatny. Jednak w dni meczowe lub podczas imprez masowych zasady korzystania z parkingu mogą ulec zmianie.

Źródło informacji i zdjęć: http://funarena.pl/project/playground-arena/

 

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokoleń Lechii Gdańsk 1
Gdańsk 80-001 pomorskie PL
Sprawdź dojazd