Oberża pod Czerwonym Wieprzem

Miejsce z udogodnieniami dla dzieci

O RESTAURACJI

Jest to typowo rodzinna restauracja, która zaprasza wszystkich zarówno zimą, jak i latem, szczególnie że posiada własny ogródek. Nazwa restauracji Oberża pod Czerwonym Wieprzem pochodzi od historycznej oberży, która działała w tej okolicy od XIX wieku aż do II Wojny Światowej, a swą nazwę zawdzięcza „czerwonym” bywalcom tego lokalu.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Czerwony Wieprz zadbał, aby wszyscy czuli się komfortowo, dlatego dla dzieci są dostępne: krzesełka do karmienia, przewijaki, śliniaki.

MENU

Restauracja posiada nietypowe menu dziecięce, w którym znajdują się specjały przygotowane przez Szefa Kuchni specjalnie dla nich np. rosołek Misia Kolargola, pierogi Wilka i Zająca, schabowy Misia Uszatka oraz szarlotkę Pszczółki Mai.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W soboty i niedziele w godzinach 13:00-18:00 funkcjonuje specjalna „Strefa Dziecka”, w której na kolorowym dywanie i pod czujnym okiem animatorki najmłodsi mogą się bawić, kolorować, malować. Jedną z atrakcji jest wtedy malowanie twarzy, rymowanki, rebusy.

WARTO WIEDZIEĆ

Można podjechać autem bezpośrednio pod lokal.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w zabawach z animatorką powinny zadzwonić i upewnić się, czy ich godziny nie uległy zmianie. Warto też zarezerwować w tych godzinach stolik.

Restauracja była doceniania przez sławne osobistości z Polski i zagranicy np. Bruce Willis.

Źródło zdjęć i informacji: www.czerwonywieprz.pl, https://web.facebook.com/RestauracjaCzerwonyWieprz/

 

3 - liczba recenzji i opinii

  1. Extra

    godne polecenia, nie tylko dostosowane pod dzieci ale i dorosli się mogą zachwycić niczym dzieci, cała atmosfera miejsca jest bardzo spójna i interesująca. A omysł z animacjami fajny podczas gdy dorosli objadają sie pysznymi pierogami

  2. Bardzo wyjątkowe miejsce gdzie na jedzeniu zawsze mogę polegać, chodziłem z różnymi osobami i nie było problemu by każdy znalażł coś dla siebie

  3. z rodziną

    Polendwiczki wieprzowe – boskie! Polecam przyjśc w weekend z rodziną, bardzo przyjazne miejsce

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Żelazna 68
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Codziennie: 12:00-24:00