Zimowy Plac Zabaw

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O PLACU ZABAW

Zimowy plac zabaw zlokalizowany jest bezpośrednio przy Stacji Narciarskiej STOK w Wiśle. To idealne miejsce dla dzieci, które nie odnajdują się na nartach, ale też dla tych, które po nartach chcą spróbować innych form zabawy na śniegu. Białe szaleństwo na sankach z pewnością sprawi im mnóstwo frajdy i radości (rodzicom zresztą też). Wspaniała atrakcja dla dzieci od maluszków, przedszkolaków po uczniów.

Atrakcje na Zimowym placu zabaw w wiśle

Górka do zjazdów saneczkowych z wyciągiem taśmowym. Nie trzeba wciągać sanek pod górę. Dzieciaki bez wspinania się dotrą na szczyt górki, gdyż na górę wjeżdża się wyciągiem razem z sankami. Na miejscu dostępne są bezpłatnie trzy rodzaje sanek, ślizgi i jabłuszka (czasami trzeba poczekać aż się zwolnią).

Karuzela pontonowa SUN KID ROTONDO. Bardzo ciekawa forma rekreacji, czyli karuzela w specjalnie przygotowanych dętkach śnieżnych i miękkich pontonach. Urządzenie samoobsługowe, dlatego dzieci mogą korzystać tylko z pomocą i pod nadzorem opiekuna.

Kolorowa dmuchana tarcza do rzucania śnieżkami „Snow ball wall”, która zapewni świetną rodzinną zabawę. Wraz z zimą przychodzi sezon na typowe dla niej rozrywki, a w tym rzucanie śnieżkami.

Przyjedźcie i sami zobaczcie. Naprawdę warto. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie znajdziecie moc zabawy na świeżym powietrzu, a dziecko nie będzie chciało odpuścić.

WARTO WIEDZIEĆ

  • Plac zabaw jest czynny w sezonie narciarskim w godzinach 10-16.
  • Bilet jest jednorazowy, nielimitowany czasowo i obowiązuje każdą osobę wchodzącą na zimowy plac zabaw (także dorosłych, którzy towarzyszą dziecku).
  • Po wyjściu (nawet na chwilę), trzeba na nowo zapłacić za bilet (brak opasek).
  • Nieobowiązkowe, ale zalecane jest ubranie dziecku kasku do zjazdów.
  • Bezpłatny parking.

Wpis oraz zdjęcia przygotowała Katarzyna Michałowska – Ambasadora Rodzinnego Kompasu.

Gry podróżne dla dzieci - Rodzinne BINGO - Rodzinny Kompas

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jawornik 52A
Wisła 43-460 śląskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)