Zapiecek (Kabaty)

Restauracja z udogodnieniami dla dzieci i animacjami w weekendy.

O RESTAURACJI

Zapiecek to sieć pierogarni. Ta na kabatach cieszy się charakterystycznym wystrojem i największą liczbą atrakcji dla dzieci. Znajdzie się tutaj tradycyjne polskie pierogi, ale też niezwykłe smaki zarówno słone jak i słodkie.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji dostępne są krzesełka do karmienia oraz przewijak.

MENU

W zapiecku dzieci mogą wybierać z szerokiej oferty pierogów. Każdy maluch powinien znaleźć coś dla siebie.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dla najmłodszych dostępny jest kącik zabaw z kredkami i książeczkami. Jest też to, co małe tygryski lubią najbardziej czyli możliwość bujania się na huśtawce. W weekend w restauracji dzieciom puszczane są bajki. W ostatnie soboty miesiąca natomiast między 12:00 a 19:00 dzieci mogą lepić pierogi.

WARTO WIEDZIEĆ

Restauracja nie ma swojego parkingu i choć tuż obok są miejsca to zazwyczaj są zajęte. Po drugiej stronie ulicy jest jednak Tesco, a tam zawsze znajdzie się miejsce. W weekendy rezerwacje robione są wyłącznie dla grup zorganizowanych. W tygodniu nie ma problemu, by wejść tutaj z wózkiem. W weekendy jednak bywa tłoczno i obsługa może poprosić o zostawienie wózka na patio.

2 reviews

 1. Restauracja godna polecenia!!!

  Serwowane dania są bardzo smaczne i każdy może znaleźć coś dla siebie. Zainstalowana na sali huśtawka cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, które ustawiają się do niej w kolejce.
  Bardzo fajnym pomysłem są również bajki wyświetlane na ścianie, moja córka z wielkim zainteresowaniem je oglądała (choć są one bardziej z czasów rodziców niż dzieci np. “Zaczarowany ołówek”, “Bolek i Lolek” :-)).

 2. pierogowy fast food z miłą obsługą

  Menu to przede wszystkim pierogi na sto dwadzieścia sposobów i to raczej dobre niż genialne. Z innych potraw próbowałem żurku i wypadł słabo. W weekendy jest rzeczywiście ciasno i gwarno a do huśtawki ustawia się kolejka, więc nastawiałbym się bardziej na pierogowy fast food niż na restaurację w której można się w spokoju zrelaksować podczas rodzinnego obiadu. Na plus miła i bardzo sprawna obsługa.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Melchiora Wańkowicza 1
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Atrakcje dla starszaków (7+)
 • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
 • Tutaj znajdziesz przewijak