Wydział Zabaw w Europejskim Centrum Solidarności

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O WYDZIALE ZABAW

Wydział zabaw powstał w Europejskim Centrum Solidarności i zajmuje ponad 400m2. To miejsce ciekawe dla najmłodszych oraz dla starszaków. Znajdziecie tu zarówno nieduży małpi gaj, miękkie klocki, zjeżdżalnię z kuleczkami, jak i multimedialne stanowiska do zabawy.

Wydział zabaw to połączenie typowej sali zabaw z nauką, w bardzo przystępnej cenie.

Warto wiedzieć

Wejścia odbywają się o pełnych godzinach.

Dostępny jest podziemny parking.  W budynku dostępna jest kawiarnia, bar oraz restauracja.

Jeśli rodzice chcą obejrzeć dostępne w Europejskim Centrum Solidarności to starsze dzieci mogą zostawić w Wydziale Zabaw pod opieką animatora.

 

4 - liczba recenzji i opinii

 1. Suepr miejsce

  Nie jest duży, ale ciekawy i dla małych i dla dużych dzieci. Byliśmy kilka razy, zawsze kilka eksponatów dla starszaków jest zepsutych, a szkoda. Maluchy bawią się tutaj świetnie, jak to na salach zabaw. Jest czysto i dużo taniej niż w zwykłych salach zabaw.

 2. Bardzo OK

  Tania sala zabaw. OK.

 3. Nieco inna sala zabaw

  Rzeczywiście ciekawa lokalizacja sali zabaw. W środku bardzo OK, szkoda tylko, że nieustannie część eksponatów jest zepsuta i że nie ma opisów do poszczególnych gier i zabaw.

 4. Bardzo fajne

  Bardzo ciekawe jest całe Centrum Solidarności. Wydział zabaw – ta nazwa mnie urzekła. W śrokdu sala zabaw niec ciekawsza niż takie zwykłe sale, bo ma troszkę dodatkowych eksponatów. Szkoda, że wejścia o pełnych godzinach – czasem trzeba sporo poczekać by wejść. Trzeba też kawałeczek podbiec do toalety (wiadomo, ze dziecko czasem chce już, natychmiast!). Ale generalnei bardzo przyjene miejsce, przestronne, z fajnym wystrojem.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pI. Solidarności 1
Gdańsk 80-863 pomorskie PL
Sprawdź dojazd
 • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Atrakcje dla starszaków (7+)