Wodny Plac Zabaw – OWN MOSiR Jastrzębie – Zdrój

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych

Ten wpis powstał w ramach mojej akcji „Razem stwórzmy mapę wodnych placyków zabaw” i został przesłany przez jednego z rodziców (Fiona bardzo dziękuję! – w ramach podziękowania wędruje do Ciebie na maila nagroda w postaci Rodzinnego Planu Podróży do samodzielnego druku :-)) . Zapraszam do poznania nadesłanych o tym miejscu informacji.

O WODNYM PLACU ZABAW OCZAMI RODZICA

„Fantastyczne miejsce! Otwarte w lato 2018, także wszystko nowe i zadbane. Wśród atrakcji znajdziemy wodny plac zabaw, boisko-plaża, miejsce gdzie można zrobić grilla, namioty z ławkami gdzie można biesiadować, tężnie solankową. Wszystko to jest zlokalizowane wśród drzew/lasu, także aby dotrzeć w to miejsce trzeba przejść pieszo przez las, od parkingu około 5 min.”

 Co jest na wodnym placu zabaw?

„Natryski, brodziki, fontanny”

 WARTO WIEDZIEĆ

Czy jest choć odrobina cienia w okolicy lub rozstawione parasole itp.?
„Tak, jest trochę cienia, są stoły z zadaszeniem i zadaszona tężnia w której jest przyjemnie chłodno. „
 Czy są gdzieś w pobliżu toalety?
„Tak, w wysokim standardzie na bieżąco sprzątane przez obsługę”.
Czy jest gdzie kupić wodę lub jedzenie w pobliżu?
„Póki co funkcjonuje jedynie jeden maleńki punkt/budka, gdzie można kupić jakieś słodkie przekąski, lody i napoje, w tym wodę. Jest też dostępny kranik z wodą zdatną do picia. Jest nadzieja, że w przyszłości będzie bogatsza oferta gastronomiczna.”
 Co Wam się podoba, a co nie?
„Nigdzie nie znalazłam znaku zakaz palenia, a niestety skupisko dzieci to dla niektórych za mały argument za tym by nie palić. Znak zakazu dał by mi punkt odniesienia w momencie zwracania komuś uwagi.
Lubię, że są dostępne leżaki oraz to jak jest zaprojektowany plac zabaw – Żeby na niego wejŚĆ trzeba przejŚĆ przez brodzik ktÓry wychwytuje wszystkie śmieci z nÓg. DziĘki temu tam jest naprawdę czysto!”
 Co koniecznie zabrać ze sobą?
„Kostium kąpielowy dla dziecka obowiązkowo, dla rodzica opcjonalnie. Ręczniki, nakrycia głowy, krem z filtrem, koc piknikowy, woda i jakieś zdrowe przekąski. Opcjonalnie zabawki do piasku/wody, piłka.”
 Gdzie parkować?
„Zdaje się ze można z  dwóch stron. Ja polecam dojazd od ulicy Kusocińskiego. Parking na skraju lasu.”
 Czy wstęp jest płatny?
„Bezpłatny.”

KOMENTARZ RODZINNEGO KOMPASU

Wygląda na to, że wodny plac zabaw w Jastrzębiu-Zdroju to jedna cudownych atrakcji dla dzieci. Do tego darmowa! Wow!
Autorem wszystkich zamieszczonych tutaj zdjęć jest Fiona. To super wkład w rozbudowanie mapy atrakcji dla dzieci, w tym mapy wodnych placyków zabaw. Dziękuję raz jeszcze i zapraszam wszystkich odwiedzających takie miejsca do współtworzenia mapy i udziału w ZABAWIE.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kazimierza Wielkiego
Jastrzębie-Zdrój 44-335 śląskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)