Videlec

Miejsce z udogodnieniami dla dzieci.

O RESTAURACJI

To miejsce, którego dużym atutem jest nowoczesny wystrój oraz przestronność. Stylowe wnętrze łączy w sobie motywy industrialne i naturalne. W głównej sali znajduje się kilkanaście różnych stołów dopasowanych do charakteru odwiedzin – od rodzinnej wizyty z pociechami, poprzez biznesowy lunch aż po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Kluczowym miejscem jest oczywiście otwarta kuchnia, stwarzająca możliwość osobistego doglądania przygotowanych dań jak i nawiązania bliższej relacji z naszymi mistrzami kuchni.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji dostępny jest przewijak, są krzesełka do karmienia. Ogromna przestrzeń pozwala również na wejście z wózkiem dla małego dziecka.

MENU

Videlec proponuje dzieciom zupę pomidorową lub rosół z kluseczkami, leniwki na słodko, kurczaka, sandacza lub makaron.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W restauracji znajduje się mały plac zabaw z rekordowej wielkości ścianą do malowania kolorową kredą. Dla pociech przygotowane zostało dodatkowo odrębne menu.

WARTO WIEDZIEĆ

Restauracja nie ma własnego parkingu. Jeśli ma się małe dziecko dobrze jest zarezerwować stolik w pobliżu miejsca zabaw dzieci z odpowiednim wyprzedzeniem (zwłaszcza w weekendy).

Źródło zdjęć i informacji: http://restauracjavidelec.pl/

3 reviews

 1. Dobra restauracja, sporo miejsca dla dzieciaków

  Odwiedziłem to miejsce z rodzinką (ja, żona i 2 latka) i przyznam, że było bardzo przyjemnie. Menu ograniczone, ale dla każdego znajdzie się jakaś pozycja, raczej nie najtaniej, ale bardzo smacznie. Część dla dzieci też bardzo dobrze wyposażona.

 2. Miejsce warte odwiedzenia.

  Bardzo przestronna restauracja. Mnóstwo miejsca i sympatyczny kącik dla dzieci. Maluch może się pobujać na zwisającym z sufitu kokonie, pomalować na dużej tablicy. Z małym dzieckiem lepiej jednak zarezerwować wcześniej stolik blisko kącika, bo restauracja jest rzeczywiście ogromna, a z daleka nie da się upilnować malca. Jedzenie dobre. Ceny raczej z wyższej półki.

 3. Ogólna ocena pozytywna.

  Ja również odwiedziłam to miejsce z rodziną w ostatnią sobotę.
  Pozytywy:
  – kącik dla dzieci (dość mały, ale moja córka sobie coś tam dla siebie znalazła), – menu dla dzieci (odbiega od standardu czyli frytek i kawałków kurczaka),
  – grzybowa i polędwiczki wieprzowe przepyszne
  Minusy:
  – głośno (stoliki są dość gęsto poustawiane)
  – dorsz (niestety był stanowczo przesolony).

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grójecka 194
Warszawa 02-390 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 11:00-21:00 Wtorek: 11:00-22:00 Środa: 11:00-22:00 Czwartek: 11:00-22:00 Piątek: 11:00-22:00 Sobota: 9:30-22:00 Niedziela: 9:30-21:00
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Lokal w sezonie dysponuje zewnętrznym placem zabaw
 • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
 • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
 • Tutaj przygotowano menu dla dzieci