Tu i Teraz

Klubokawiarnia stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi.

O KLUBOKAWIARNI

Tu i teraz to nowa klubokawiarnia w Warszawskim Wilanowie. Stworzona została z myślą o rodzinach z dziećmi w każdym wieku. Przyjemne wnętrze oraz duża przestrzeń przeznaczona dla dzieci zachęcają do odpoczynku i delektowania się smakiem serwowanych smakołyków, a przygotowywane dla dzieci atrakcje i wydarzenia wyróżniają to miejsce na mapie Warszawy.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Do kawiarni można swobodnie wejść z wózkiem. Na małych smakoszy czekają krzesełka, w których można wygodnie nakarmić maleństwo lub podać coś pysznego do samodzielnego zjedzenia maluchowi. Dla gości kawiarni  dostępna jest przestronna toaleta (dostosowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych), do której, w razie potrzeby, można wjechać z wózkiem dla maluszka. W tym pomieszczeniu znajduje się również przewijak. Druga toaleta dostosowana jest do wzrostu małych dzieci (wyposażenie zostało zamontowane na odpowiedniej wysokości).

MENU

W kawiarnianym menu znajdziemy kawy i herbaty w wersjach na każdą porę roku, owocowe koktajle, ale też kakao czy mleko z czekoladą. W Tu i Teraz nie brakuje ciast, tostów, placków,  sałatek oraz zup. Wkrótce będzie można tu zaglądać również na śniadania.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W klubokawiarni na małych gości czekają dwie sale. Jedna przeznaczona jest na zajęcia i warsztaty, druga natomiast stanowi strefę swobodnej zabawy. Za przeszkloną szybą oddzielającą salę od kawiarnianych stolików znajduje się przyjemna przestrzeń z miękkim dywanem, siedziskami oraz różnorodnymi zabawkami. Znajdziemy tutaj m.in. sortery, klocki, puzzle, książki. Na chętnych do zabawy czeka drewniana kuchenka z akcesoriami, warsztat z narzędziami oraz drewniany tor samochodowy.

W kawiarni organizowane są również liczne wydarzenia, takie jak teatrzyki, czy koncerty. Ich listę można śledzić na fp kawiarni.

WARTO WIEDZIEĆ

Wybierając się do kawiarni samochodem warto jest zarezerwować chwilę na znalezienie miejsca parkingowego.

 

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aleja Rzeczypospolitej 10
Warszawa 02-972 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe