Terma Bania

Miejsce idealne na rodzinny odpoczynek.

O Termie Bania

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. Znajdziecie tutaj strefy odpowiednie do odpoczynku dla dorosłych i idealne do zabawy dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a wśród nich:

Strefa Relaksu z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi. Na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego zrelaksują leżanki do masażu podwodnego oraz gejzery. Na terenie strefy zlokalizowano również restaurację a’la carte, coctail bar oraz sezonowy bar zewnętrzny.

Strefa Zabawy, na którą składają się

 • wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne napełnione wodą o temperaturze od 34°C do 38°C
 • całoroczne zjeżdżalnie: Anakondę, Turbo, Pontonową oraz Rodzinną o łącznej długości ponad 300 metrów
 • karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego
 •  2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C
 • Termusiowy brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnym jeżem
 • wewnętrzny wodny plac zabaw, wyposażony m.in. w zjeżdżalnię, wodnego węża i magiczne wysepki
 • zewnętrzny wodny plac zabaw z armatkami i zraszaczami od 27 maja!
 • dmuchany wodny plac zabaw od 27 maja!
 • zewnętrzny suchy plac zabaw i boisko do siatkówki
 • strefa kąpieli słonecznych  (ponad 300 wygodnych leżaków)
 • restauracja i bary

Strefa Mokrych Atrakcji, a w niej mokry plac zabaw, dmuchany wodny plac zabaw, ślizgi wodne o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary.

Warto wiedzieć

Na miejscu dostępny jest samoobsługowy bar-restauracja dzięki czemu nie trzeba oddalać się od Termy, by nabrać sił na kolejne godziny zabawy 🙂

Wejście do Strefy Zabawy wymaga dodatkowej opłaty. Warto na stronach Termy Bania szukać ofert promocyjnych, które często się pojawiają.

Źródło informacji i zdjęć: www.termabania.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/termabania/

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Środkowa 181B
Białka Tatrzańska 34-405 małopolskie PL
Get directions