St Antonio

Miejsce z drobnymi udogodnieniami dla dzieci

O RESTAURACJI

St Antonio to romantyczna restauracja skryta w bocznym skrzydle Pałacu Zamoyskich w Ogrodzie Saskim. Jej wnętrza przypominają wenecki salon. Specjalnością St Antonio są świeże owoce morza, makarony, najwyższej jakości mięsa oraz domowego wyrobu owocowe sorbety.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji znajduje się kilka krzesełek do karmienia. Przy toaletach są przewijaki. Łazienki przystosowanej typowo dla dzieci nie ma.

MENU

Z menu dziecięcego serwowany jest sznycelek z frytkami, filety rybne lub z kurczaka,  makaron z sosem pomidorowym i naleśniki z serem. Dorośli znajdą natomiast całą gamę makaronów, dań mięsnych, rybnych. Dzieci w wieku przedszkolnym stołują się w restauracji za darmo.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W weekendy w godzinach 14:00-17:00 organizowane warsztaty dla dzieci, gdzie Pani animatorka może zająć się nawet rocznym dzieckiem. Osoba prowadząca przynosi ze sobą zabawki przystosowane dla dzieci w różnym wieku. Dzieci mogą kolorować, rysować, wycinać. Na co dzień restauracja nie posiada kącika dla dzieci. W tym czasie rodzice mogą delektować się obiadem.

WARTO WIEDZIEĆ 

Warto wybrać się do tej restauracji z dziećmi w weekend, ponieważ w każdą sobotę i niedzielę menu dziecięce dla dzieci do lat 7 podawane jest gratis.

Parking jest dostępny dla klientów blisko restauracji. St Antonio prosi swoich gości o elegancki strój.

Źródło zdjęć i informacji: www.stantonio.pl

Ta restauracja to dobry wybór jeśli szukasz opcji na obiad z dzieckiem w Warszawie, czy szukasz resturacji przyjaznej dzieciom.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Senatorska 37
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek: 17:00-24:00 Sobota: 14:00-22:00 Niedziela: 12:00-18:0
  • Animator dba o dobrą zabawę dzieci w weekendy
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz przewijak