Qulka Cafe

Klubokawiarnia stworzona z myślą o dzieciach.

O KAWIARNI

Klubokawiarnia na Żoliborzu, w której rodzice mogą napić się kawy, a dzieci w różnym wieku bezpiecznie się bawić lub uczestniczyć w zorganizowanych warsztatach.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W toalecie do dyspozycji są przewijak dla maluszków, chusteczki nawilżane, nakładka sedesowa i nocnik a także specjalne mydełko dla dzieci (w razie potrzeby posiadamy w sprzedaży pieluszki jednorazowe). Posiadamy krzesełka do karmienia i śliniaki jednorazowe.

Klubokawiarnia posiada wszystkie wymagane atesty na urządzenia, z których korzystają dzieci oraz regulamin klubokawiarni, w którym pełną odpowiedzialność za dziecko ponoszą jego rodzice. W naszej kawiarni wprowadziliśmy specjalne zabezpieczenia m.in. w postaci osłon gniazdek elektrycznych, narożników ścian.

MENU

Dzieci znajdą tutaj kakao, mleko smakowe, gofry, babeczki, ciasteczka owsiane, galaretki, tortille itp smakołyki.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dla dzieci przygotowany jest specjalny kącik zabaw, z miękką podłogą dla najmłodszych, sala zabaw z małpim gajem dla starszych dzieci oraz sala edukacyjna. Pomieszczenia w Qlka Cafe są poddawane regularnym zabiegom ozonowania, co sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego (całkowicie usuwa pleśń i grzyby) oraz zabiegom jonizacji powietrza, które oczyszcza powietrze z kurzu i roztoczy.

W salach edukacyjnych zamontowane są specjalne płyty solne tworzące klimat groty solnej. Są one wykonane z naturalnych kryształów soli, wysyłają w powietrze dodatnie jony, które działają korzystnie na nasz organizm. Poprawiają mikroklimat pomieszczeń poprzez uwalnianie mikroelementów: jodu, wapnia, magnezu, potasu, sodu, żelaza i selenu. Wspomagają leczenie górnych dróg oddechowych oraz wzrost odporności na stres i przemęczenie. Działają wspomagająco w chorobach krążenia, chorobach płuc, alergiach i chorobach skóry.”

WARTO WIEDZIEĆ

 

Źródło zdjęć i informacji: http://qlkacafe.pl/

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przasnyska 11
Warszawa 01-756 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 11:00-19:00 Wtorek: 11:00-19:00 Środa: 11:00-19:00 Czwartek: 11:00-19:00 Piątek: 11:00-19:00 Sobota: 11:00-19:00 Niedziela: 11:00-16:00
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Dzieci mogą brać udział w zorganizowanych warsztatach
  • Dzieci mogą szaleć na sali zabaw
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Tutaj dostępna jest toaleta dostosowana do potrzeb dzieci
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
  • Tutaj znajdziesz przewijak