POMPON

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O KLUBOKAWIARNI

Restauracja i klubokawiarnia dla dorosłych i dzieci, z ciekawymi salami zabaw, organicznym jedzeniem z hinduskimi akcentami, inspirującymi zajęciami i Pompon Spa.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Rodzice znajdą tutaj krzesełka do karmienia oraz przewijak. Można też spokojnie wejść tutaj z wózkiem dla małego dziecka.

MENU

Dla maluchów w menu jest kilka sprawdzonych dań: babcina pomidorowa, delikatny rosół z makaronem, kotlecik mielony z domowymi frytkami, czy racuchy z jabłkiem. Dla dorosłych zaś tutejsza specjalność, czyli potrawy z kuchni indyjskiej np. butter chicken, czyli delikatny kurczak w słodkim sosie pomidorowym albo potrawy „bardziej codzienne” np. domowe makarony,  sałaty. tutejsza karta jest krótka i dość często się zmienia, bo dania przygotowywane są z sezonowych produktów.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Atrakcje dostosowane są tutaj do potrzeb dzieci w różnym wieku i o rożnych zainteresowaniach, dlatego podzielone zostały na 3 Strefy Zabawy Pompona:

„DLA MALUSZKÓW – STREFA RACZKUJĄCEGO POMPONA N czyli ogromny kojec, wyścielony hipoalergiczną wykładziną i zabezpieczony specjalnymi barierkami. Dostępne są w nim ekologiczne drewniane zabawki, wspierające edukację sensoryczną. Ta strefa zabawy ma za zadanie zaspokoić potrzebę ruchu dziecka, rozwijać sprawność motoryczną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz wyobraźnię.

DLA STARSZYCH DZIECI – STREFA AKTYWNEGO POMPONA podzielona na część leśną, wyposażoną w drewniane domki na drzewach, wiszący most, duże magiczne schody i zjeżdżalnie oraz część miejską – wyposażoną w sklep, warsztat samochodowy, teatrzyk, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. Można tam bezkarnie malować kredą po ścianach pomalowanych farbą tablicową i bawić się nietuzinkowymi drewnianymi zabawkami.

DLA NAJSTARSZYCH DZIECI – BOLID FORMUŁY F1 – SYMULATOR RAJDOWY gdzie dostępny jest sportowy bolid Formuły F1, który wyposażony w sportową kierownicę, pedały zupełnie jak w prawdziwym samochodzie pozwoli na szaleństwo niejednemu wielbicielowi aut. Gaz do dechy i odjeżdżamy… Dla osób preferujących planszowe gry jest tutaj do wyboru kilkanaście gier o różnym stopniu trudności. Dzieciaki lubiące rysować, kolorować znajdą dla siebie kolorowanki i inne materiały do wykonania najwspanialszych prac plastycznych.”

W Pomponie odbywają się również zajęcia i warsztaty. Jest też kącik czytelniczy  z ciekawymi edukacyjnymi książkami.

WARTO WIEDZIEĆ

Podjazd dla wózków na wejściu do Pompona jest bardzo stromy, a jego rozstawienie sprawia, że niestety niektóre wózki trzeba wnieść.

W pomponie sala zabaw jest płatna, warto więc się na to przygotować.

Źródło zdjęć i informacji: http://pomponart.pl/ oraz https://www.facebook.com/PomponKlubokawiarnia/

 

Zobacz opinie o tym miejscu na blogach:

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Młynarska 13
Warszawa 01-205 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
  • Tutaj znajdziesz przewijak