Pole-Position Janki

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O kartingu

Pole-Position Janki to drugi obiekt w Warszawie. Mniejszy niż ten na Bemowie, ale mimo to jest fajnym połączeniem toru halowego i zewnętrznego. Standardowo tor ma długość 350 metrów. Obiekt w Jankach posiada dużą, przeszkloną widownię z barem, konfigurację toru z wyjazdem na zewnątrz hali w okresie letnim, letni ogródek przy którym można odpocząć. Dla firm przygotowana jest sala konferencyjna oraz VIP room. Można tutaj wypożyczyć profesjonalny kombinezon.

wymagany wiek dziecka

Podobnie jak w obiekcie na Bemowie podział użytkowania pojazdów jest ze względu na wzrost:

– gokarty Dino dla dzieci o wzroście 130-150cm o pojemności 120ccm i mocy 4KM
– gokarty Dino dwuosobowe przeznaczone m.in. dla najmłodszych klientów i osób niepełnosprawnych o pojemności 270 ccm i mocy 9 KM (gaz i hamulec w manetce kierownicy)
– gokarty CRG Puffo dla dzieci o wzroście 100-130cm o pojemności 35ccm i mocy 1,3KM. Tutaj wymagana wcześniejsza rezerwacja.

organizacja urodzin

Tutaj również można zorganizować urodziny dla swojego dziecka podczas których goście mogą spróbować swoich sił w zawodach. Dla Jubilata przewidziany jest upominek. Jest możliwość zamówienia jedzenia z cateringu, przekąsek i napoi.

warto wiedzieć

Pole-Position Janki zapewnia swoim klientom przestronny parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Wjazd w ul. Graniczną, gdzie mieści się obiekt, jest możliwy od Al. Krakowskiej jak i ul. Mszczonowskiej. Jest to około 800 metrów od Centrum Handlowego Janki. Skręt w Graniczną jest możliwy z każdej strony dla jadących do Warszawy jak i od Warszawy.

Źródło zdjęć i informacji: http://pole-position.pl, https://web.facebook.com/TorPolePosition/

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Graniczna 15
Raszyn 05-090 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek: 15:00-22:00 Sobota: 11:00-22:00 Niedziela: 11:00-21:00