Papugarnia w Aquapark Reda

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O Papugarni

Papugarnia to miejsce, w którym można przyjrzeć się kolorowym ptakom z bliska, bez krat. Mieszkają tu przedstawiciele wielu gatunków tych ptaków. Można kupić specjalną karmę i osobiście podać ją papugom, które mają na to ochotę. Niektóre ptaki podlatują do ludzi, siadają im na rękach, ramionach, głowie. Inne pozwalają się obserwować.

WARTO WIEDZIEĆ

Znalazłam ostatnio promocję na bilety. Zobaczcie TUTAJ – może jeszcze będzie aktualna, gdy będziecie potrzebowali. PROMOCJA BILETÓW. 

Papugarnia charakteryzuje się dość charakterystycznym wystrojem wnętrza. Jest dość monotonny. Wybierając się w to miejsce warto mieć zakryte buty, ponieważ podłoga wyłożona jest trocinami.  Warto też ubrać się na cebulkę, bo w środku jest raczej gorąco i może być również duszno.

Papugarnia znajduje się w tym samym budynku, co Aquapark Reda. W sezonie w deszczowe dni oraz długie weekendy do Aquaparku są ogromne kolejki. Ludzie czekając na basen wchodzą również do Papugarni. Wtedy może w niej być dość duszno i tłoczno. Przytłaczająco zarówno dla ptaków jak i dla dzieci. Warto wtedy zastanowić się, czy nie przełożyć wizyty w tym miejscu na inny termin.

Do Papugarni lepiej nie zakładać “świecidełek”. Ptaki mogą za nie łapać i dziobać.

Przed wejściem oraz przed wyjściem z Papugarni należy odkazić ręce specjalnym płynem, dostępnym na miejscu.

Źródło informacji i zdjęć: www.facebook.com/papugarniagdansk/

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *