Opera kameralna – Rodzinne Poranki Operowe

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O OPERZE

Warszawska Opera Kameralna jest instytucją muzyczną o ponad 50-letniej historii. Warszawska Opera Kameralna jest organizatorem wielu festiwali, m. in. Festiwalu Mozartowskiego, Festiwalu Oper Barokowych, Festiwalu Claudia Monteverdiego, Festiwalu Gioacchina Rossiniego czy  Festiwalu Polskich Oper Współczesnych. Organizowane tutaj niedzielne poranki operowe są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej. Spotkania poświęcone są postaciom z oper będących w repertuarze Warszawskie Opery Kameralnej.

W  programie każdego z Poranków znajdują się bajki o słynnych bohaterach oper w wykonaniu  z towarzyszeniem zespołu kameralnego. Spotkania prowadzi Pan Libretto – narrator, w którego postać wciela się znany aktor Andrzej Ferenc.

WIEK DZIECI

Rodzinne Poranki Operowe organizowane są z myślą o dzieciach  w wieku 3-8 lat.

WARTO WIEDZIEĆ

Spektakle trwają ok. 1 godziny (łącznie z ok. 20-minutową przerwą, w czasie której przeprowadzana jest specjalna animacja dla dzieci – zabawy muzyczno-ruchowe oraz pokazy instrumentów).

Źródło zdjęć i informacji: www.operakameralna.pl

 

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aleja Solidarności 76B
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 19.00 oraz w dniu spektaklu w soboty i niedziele od godziny 16.00.