Ogródek zimowy przy Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal

Miejsce stworzone jako dodatkowa atrakcja dla dzieci.

O OGRÓDKU ZIMOWYM

Zimowy Ogródek Misia Stramusia powstał z myślą o wszystkich dzieciach, które próbują swoich sił na nartach czy snowboardzie, a także o ich młodszym rodzeństwie. Zlokalizowany jest na “wysepce” między parkingiem, a budynkiem wypożyczalni i kasami.

Główną rolę w zimowym ogródku Misia Stramsuia odgrywa karuzela pontonowa, na której jednorazowo może kręcić się 8 dzieci! Na terenie ogródka znajdują się także bujaki elektryczne.

Warto wiedzieć

Zimowy ogródek jest nadzorowany przez pana technicznego. Rodzice mogą obserwować swoje dzieci lub wejść do ogródka z maluszkami.

Biletem do Zimowego ogródka jest karnet narciarski zakupiony w kasie Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal. Jedno wejście dla jednego dziecka na 20 minut to 80 punktów pobieranych w bramce wejściowej do ogródka (80 punktów=8 zł). Poza sezonem opłata wynosi 5 zł.

Na wejście do ogródka zimowego można wykorzystać ten sam karnet narciarski z którego korzysta dziecko (jeśli posiada minimum 80 punktów).

W każdym roku Ogródek zimowy otwierany jest w innym dniu sezonu. Warto wcześniej sprawdzić godziny jego funkcjonowania na stronie organizatorów.

Źródło informacji i zdjęć: http://nosal.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oswalda Balzera 30
Zakopane 34-500 małopolskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)