NABO Cafe

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O KAWIARNI

Kawiarnia powstała z miłości do Sadyby, która gdzieś zapomniana prosiła się o swoje miejsce na kulinarnej mapie Warszawy oraz z pasji do gotowania i Skandynawii. Kraju ładu, porządku i wszechobecnej ekologii. Królestwa rowerów i pięknego designu, pięknych bajek i niezwykłej poezji.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W lokalu jest dostępny przewijak, są też krzesełka do karmienia. Można też wejść z wózkiem dla małego dziecka.

MENU

Nie ma tu specjalnego menu dla dzieci. Menu zgodnie ze sztuką duńskiej kuchni jest sezonowe i oparte na naturalnych składnikach. Królują tu ryby: łosoś, śledź i makrela. Podstawą wielu dań skandynawskich są także ziemniaki, bez których żaden mieszkaniec północy nie wyobraża sobie życia oraz konserwowane warzywa, takie jak kapusta czy ogórki, często marynowane na słodko. Najbardziej popularne w Danii są smorrebrod czyli „chleb posmarowany masłem” z bardzo ciekawymi dodatkami z marynowaną wieprzowiną, łososiem, duńskim bekonem, surową wołowiną, młodymi ziemniakami czy marynowaną na słodko kapustą, lub pasztetem z wątróbek.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Kawiarnia posiada specjalnie wydzieloną salkę dla dzieci, która jest wyposażona w wielką tablicę do rysowania kredą, zabawki, komputerek ścienny z edukacyjnymi grami. Dodatkowo na ogródku jest piaskownica i zjeżdżalnia.  Czasem odbywają się tu specjalne warsztaty dla najmłodszych jak również spotkania z autorami książek dla dzieci.

W niektóre weekendy bywają tutaj specjalne animacje i zabawy ogólnorozwojowe.

WARTO WIEDZIEĆ

Pod NABO Cafe powinno się znaleźć bez problemu miejsce parkingowe.

 

 

Źródło zdjęć i informacji: www.nabocafe.pl oraz www.facebook.com/pg/nabo.kawiarnia

Zobacz opinie o tym miejscu na blogach:

 

2 reviews

 1. Polecam!!!

  W restauracji byłam pierwszy raz, niemniej jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i chętnie jeszcze się tam wybiorę. Menu jest ciekawe, a serwowane dania są bardzo smaczne. Duży plus za oddzielną salkę do zabawy, dostosowana do dzieci w różnym wieku. Niemniej jednak w weekend trudno tam o miejsce i jeśli chcemy tam się wybrać konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

 2. ok

  Jedzenie dobre, pomysł z oddzielną salą zabaw też w porządku. Minus za jedną toaletę na całą restaurację, do której przy dużym obłożeniu ustawia się kolejka.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zakręt 8
Warszawa 02-907 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 8:00-21:30 Wtorek: 8:00-21:30 Środa: 8:00-21:30 Czwartek: 8:00-21:30 Piątek: 8:00-21:30 Sobota: 9:00-21:30 Niedziela: 9:00-21:30
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Atrakcje dla starszaków (7+)
 • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
 • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
 • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
 • Tutaj znajdziesz przewijak